top of page

"Dziedziczka" – Odcinek 57: "Pies, który dużo szczeka, nie gryzie"

W 57. odcinku telenoweli "Dziedziczka": Deborah próbuje usunąć Tadeo ze swojej drogi. Pedro dowiaduje się o tym i przysięga, że drogo za to zapłaci. Sara ma zawroty głowy, a Lucas podejrzewa, że przyczyną może być ciąża. Emisja 6 lutego 2024 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Dziedziczka" (oryg. La herencia) opowiada historię rozgrywającą się na farmie avocado o nazwie ‘’Santa Catalina’’, w domu Severiano del Monte i Cataliny Arango oraz ich pięciu adoptowanych synów: Juan, Pedro, Mateo, Simon i Lucas. Niespodziewanie Severiano umiera, a życie jego synów zmienia się w dniu odczytania testamentu, wraz z niespodziewanym pojawieniem się Sary, ich przyrodniej siostry, o której istnieniu nie wiedzieli. Jako jedyne biologiczne dziecko Severiano, Sara jest gotowa przyjąć spadek. Jednak sprawy się komplikują, ponieważ testament zawiera klauzulę warunkową, zgodnie z którą sześcioro rodzeństwa musi mieszkać na farmie przez rok, aby nie stracić prawa do spadku. Między Juanem a Sara narodzi się uczucie. Ta odważna, uczciwa i wspierająca kobieta nada sens życiu Juana. Jednak oboje staną się ofiarami kłamstw i intryg. Czy miłość pozwoli im przezwyciężyć ból, jakiego doświadczą?Odcinek 57:


Aurora mówi Pedro, że została sprowadzona ponownie do ich życia przez Dantego, Pedro jest wściekły i konfrontuje się z Dante. Podczas wizyty w biurze Julieta dostaje krwotoku. Déborah zrzuca Tadeo ze schodów, ten jednak spada wprost na Sarę. Adela broni Tadeo przed oskarżeniami Déborah i zostaje spoliczkowana.


Dante grozi Pedro. Sara zmusza Déborah do przeproszenia Adeli. Dante szuka Aurory, której groził za to, co powiedziała Pedrowi. Kobieta ma jednak dla niego pewną propozycję. Sara ma mdłości, co budzi podejrzenia o możliwą ciążę.

Pedro konfrontuje się z Déborah i kładzie kres jej planom.


Emisja we wtorek 6 lutego o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Dziedziczka" na stronie: www.telenovela.pl/dziedziczka


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Dziedziczka" (La herencia), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sandra Schiffner, Aurelio Avila; Występują: Michelle Renaud, Matias Novoa, Daniel Elbittar, Emmanuel Palomares, Mauricio Henao, Juan Pablo Gil, Elizabeth Álvarez, Sergio Basáñez, Tiaré Scanda, Julián Gil, Paulina Matos, Verónica Jaspeado i inni.
4513 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page