top of page

"Dziedziczka" – Odcinek 58: "Stracę cię na zawsze"

W 58. odcinku telenoweli "Dziedziczka": Juan wyznaje swoją miłość Sarze, ale ona go odrzuca ze względu na jego zbliżający się ślub z Julietą. Wkrótce Sara odkrywa, że jest w ciąży. Emisja 7 lutego 2024 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Dziedziczka" (oryg. La herencia) opowiada historię rozgrywającą się na farmie avocado o nazwie ‘’Santa Catalina’’, w domu Severiano del Monte i Cataliny Arango oraz ich pięciu adoptowanych synów: Juan, Pedro, Mateo, Simon i Lucas. Niespodziewanie Severiano umiera, a życie jego synów zmienia się w dniu odczytania testamentu, wraz z niespodziewanym pojawieniem się Sary, ich przyrodniej siostry, o której istnieniu nie wiedzieli. Jako jedyne biologiczne dziecko Severiano, Sara jest gotowa przyjąć spadek. Jednak sprawy się komplikują, ponieważ testament zawiera klauzulę warunkową, zgodnie z którą sześcioro rodzeństwa musi mieszkać na farmie przez rok, aby nie stracić prawa do spadku. Między Juanem a Sara narodzi się uczucie. Ta odważna, uczciwa i wspierająca kobieta nada sens życiu Juana. Jednak oboje staną się ofiarami kłamstw i intryg. Czy miłość pozwoli im przezwyciężyć ból, jakiego doświadczą?Odcinek 58:


Pedro przeprasza swoich braci za wskazanie Juana jako złodzieja. Simón próbuje przejechać Déborah swoim samochodem. Mateo wchodzi do biura Juana, aby poszukać testu DNA Juliety. Juan mówi Aurorze, żeby trzymała się z daleka od niego i Pedra, ale ona zapewnia go, że stanie się tak w zamian za schronienie w Santa Catalina.


Sara i Juan cieszą się ostatnim wspólnym tańcem przed jego ślubem. Mężczyzna zapewnia ją, że może odwołać ślub, jeśli go o to poprosi.Test ciążowy Sary jest pozytywny, ale ona postanawia nic z tym nie robić, ponieważ Juan ma zamiar poślubić Julietę.


Emisja w środę 7 lutego o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Dziedziczka" na stronie: www.telenovela.pl/dziedziczka


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Dziedziczka" (La herencia), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sandra Schiffner, Aurelio Avila; Występują: Michelle Renaud, Matias Novoa, Daniel Elbittar, Emmanuel Palomares, Mauricio Henao, Juan Pablo Gil, Elizabeth Álvarez, Sergio Basáñez, Tiaré Scanda, Julián Gil, Paulina Matos, Verónica Jaspeado i inni.
4972 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page