top of page

"Dziedziczka" – Odcinek 59: Złamane serce

W 59. odcinku telenoweli "Dziedziczka": Sara cierpi widząc ślub Juana i Juliety. Pedro odkrywa, że Sara jest w ciąży. Emisja 8 lutego 2024 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Dziedziczka" (oryg. La herencia) opowiada historię rozgrywającą się na farmie avocado o nazwie ‘’Santa Catalina’’, w domu Severiano del Monte i Cataliny Arango oraz ich pięciu adoptowanych synów: Juan, Pedro, Mateo, Simon i Lucas. Niespodziewanie Severiano umiera, a życie jego synów zmienia się w dniu odczytania testamentu, wraz z niespodziewanym pojawieniem się Sary, ich przyrodniej siostry, o której istnieniu nie wiedzieli. Jako jedyne biologiczne dziecko Severiano, Sara jest gotowa przyjąć spadek. Jednak sprawy się komplikują, ponieważ testament zawiera klauzulę warunkową, zgodnie z którą sześcioro rodzeństwa musi mieszkać na farmie przez rok, aby nie stracić prawa do spadku. Między Juanem a Sara narodzi się uczucie. Ta odważna, uczciwa i wspierająca kobieta nada sens życiu Juana. Jednak oboje staną się ofiarami kłamstw i intryg. Czy miłość pozwoli im przezwyciężyć ból, jakiego doświadczą?Odcinek 59:


Juan i Julieta pobierają się. Lucas mówi Sarze, że już wie o jej ciąży i chce ją wspierać. Rosa i Déborah kłócą się o sklep z tekstyliami w środku ślubu Juana i Juliety. Julieta prowokuje Sarę i prosi ją o opuszczenie hacjendy. Sara stanowczo odmawia.


Pedro próbuje zaopiekować się Sarą. Wkrótce odkrywa, że ukochana ​​jest w ciąży, ale udaje, że nie widział testu. Lucas próbuje spędzić noc z Alondrą, ale wspomnienia nocy, w której został zaatakowany, uniemożliwiają mu współżycie.Del Monte mają konkurenta, który oferuje lepsze ceny i pozbawia ich kilku klientów.


Emisja w czwartek 8 lutego o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Dziedziczka" na stronie: www.telenovela.pl/dziedziczka


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Dziedziczka" (La herencia), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sandra Schiffner, Aurelio Avila; Występują: Michelle Renaud, Matias Novoa, Daniel Elbittar, Emmanuel Palomares, Mauricio Henao, Juan Pablo Gil, Elizabeth Álvarez, Sergio Basáñez, Tiaré Scanda, Julián Gil, Paulina Matos, Verónica Jaspeado i inni.
5515 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page