top of page

"Dziedziczka" – Odcinek 6: Dać sobie czas

W 6. odcinku telenoweli "Dziedziczka": Juan staje w obronie Sary. Następnie prosi Julietę, aby na jakiś czas się rozstali. Emisja 27 listopada 2023 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Dziedziczka" (oryg. La herencia) opowiada historię rozgrywającą się na farmie avocado o nazwie ‘’Santa Catalina’’, w domu Severiano del Monte i Cataliny Arango oraz ich pięciu adoptowanych synów: Juan, Pedro, Mateo, Simon i Lucas. Niespodziewanie Severiano umiera, a życie jego synów zmienia się w dniu odczytania testamentu, wraz z niespodziewanym pojawieniem się Sary, ich przyrodniej siostry, o której istnieniu nie wiedzieli. Jako jedyne biologiczne dziecko Severiano, Sara jest gotowa przyjąć spadek. Jednak sprawy się komplikują, ponieważ testament zawiera klauzulę warunkową, zgodnie z którą sześcioro rodzeństwa musi mieszkać na farmie przez rok, aby nie stracić prawa do spadku. Między Juanem a Sara narodzi się uczucie. Ta odważna, uczciwa i wspierająca kobieta nada sens życiu Juana. Jednak oboje staną się ofiarami kłamstw i intryg. Czy miłość pozwoli im przezwyciężyć ból, jakiego doświadczą?Odcinek 6:


Mateo szuka Juana i wyznaje mu, że interesuje się Julietą. Sara odwiedza Julietę w jej domu, aby porozmawiać o tym, co między nimi zaszło. Odmowa Juliety powoduje, że Sara stawia jej ultimatum. Juan i Sara przybywają do kantyny Chavity, aby poprosić go o ponowne przemyślenie tego, co zaszło z jej braćmi. Wszystko wymyka się spod kontroli, gdy grupa mężczyzn próbuje wykorzystać Sarę.


Pedro rozmawia z braćmi o możliwości posiadania przez niego dziecka, mimo różnych opinii wszyscy go wspierają. Juan prosi Julietę o czas dla ich związku, ona jednak za tę decyzję obwinia Sarę.Juan postanawia zakończyć swój związek z Julietą ze względu na jej postawę.


Emisja w poniedziałek 27 listopada o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Dziedziczka" na stronie: www.telenovela.pl/dziedziczka


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Dziedziczka" (La herencia), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sandra Schiffner, Aurelio Avila; Występują: Michelle Renaud, Matias Novoa, Daniel Elbittar, Emmanuel Palomares, Mauricio Henao, Juan Pablo Gil, Elizabeth Álvarez, Sergio Basáñez, Tiaré Scanda, Julián Gil, Paulina Matos, Verónica Jaspeado i inni.
1255 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page