top of page

"Dziedziczka" – Odcinek 60: Spadają maski

W 60. odcinku telenoweli "Dziedziczka": Podczas, gdy Sara i Juan próbują rozwiązać problemy w firmie, Pedro jest skłonny zatrzymać wszystkie ich starania. Emisja 9 lutego 2024 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Dziedziczka" (oryg. La herencia) opowiada historię rozgrywającą się na farmie avocado o nazwie ‘’Santa Catalina’’, w domu Severiano del Monte i Cataliny Arango oraz ich pięciu adoptowanych synów: Juan, Pedro, Mateo, Simon i Lucas. Niespodziewanie Severiano umiera, a życie jego synów zmienia się w dniu odczytania testamentu, wraz z niespodziewanym pojawieniem się Sary, ich przyrodniej siostry, o której istnieniu nie wiedzieli. Jako jedyne biologiczne dziecko Severiano, Sara jest gotowa przyjąć spadek. Jednak sprawy się komplikują, ponieważ testament zawiera klauzulę warunkową, zgodnie z którą sześcioro rodzeństwa musi mieszkać na farmie przez rok, aby nie stracić prawa do spadku. Między Juanem a Sara narodzi się uczucie. Ta odważna, uczciwa i wspierająca kobieta nada sens życiu Juana. Jednak oboje staną się ofiarami kłamstw i intryg. Czy miłość pozwoli im przezwyciężyć ból, jakiego doświadczą?Odcinek 60:


Déborah zastaje zamknięty sklep z tekstyliami i konfrontuje się z Rosą i Prósperem. Mateo znajduje w pokoju Pedra test DNA syna Juliety. Del Monte spotykają się, ponieważ nowa firma odebrała im najważniejszych klientów,. Dante prosi Pedra, aby ujawnił przed braćmi nazwisko właściciela firmy Campo Verde.


Déborah otrzymuje w prezencie butelkę wina. Wwierząc, że pochodzi od Dantego, wypija wino i i traci przytomność. Cornelio mówi Pedrowi, aby nie zabierał już więcej Tadeo do Santa Catalina ze względu na to, co może mu się przydarzyć.Pedro zapewnia Cornelio, że ​​nie powinni bać się Déborah.


Emisja w piątek 9 lutego o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Dziedziczka" na stronie: www.telenovela.pl/dziedziczka


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Dziedziczka" (La herencia), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sandra Schiffner, Aurelio Avila; Występują: Michelle Renaud, Matias Novoa, Daniel Elbittar, Emmanuel Palomares, Mauricio Henao, Juan Pablo Gil, Elizabeth Álvarez, Sergio Basáñez, Tiaré Scanda, Julián Gil, Paulina Matos, Verónica Jaspeado i inni.
4680 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page