top of page

"Dziedziczka" – Odcinek 61: Boska sprawiedliwość

W 61. odcinku telenoweli "Dziedziczka": Sara cierpi widząc matkę w śpiączce. Za atakiem na Deborah stoi kilku podejrzanych. Emisja 12 lutego 2024 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Dziedziczka" (oryg. La herencia) opowiada historię rozgrywającą się na farmie avocado o nazwie ‘’Santa Catalina’’, w domu Severiano del Monte i Cataliny Arango oraz ich pięciu adoptowanych synów: Juan, Pedro, Mateo, Simon i Lucas. Niespodziewanie Severiano umiera, a życie jego synów zmienia się w dniu odczytania testamentu, wraz z niespodziewanym pojawieniem się Sary, ich przyrodniej siostry, o której istnieniu nie wiedzieli. Jako jedyne biologiczne dziecko Severiano, Sara jest gotowa przyjąć spadek. Jednak sprawy się komplikują, ponieważ testament zawiera klauzulę warunkową, zgodnie z którą sześcioro rodzeństwa musi mieszkać na farmie przez rok, aby nie stracić prawa do spadku. Między Juanem a Sara narodzi się uczucie. Ta odważna, uczciwa i wspierająca kobieta nada sens życiu Juana. Jednak oboje staną się ofiarami kłamstw i intryg. Czy miłość pozwoli im przezwyciężyć ból, jakiego doświadczą?Odcinek 61:


Sara odwiedza matkę w szpitalu. U Déborah dochodzi do zatrzymania akcji serca. Sara uważa, że ​​za to, co przydarzyło się Déborah, należy winić Simóna. Bertha pyta Modesto, czy chce się z nią ożenić. Rosa rzuca negatywny komentarz na temat Déborah w obecności Sary i zostaje wyrzucona z Santa Catalina.


Pedro uważa, że ​​Lucas interesuje się Sarą i prosi go, aby trzymał się od niej z daleka. Juan odwiedza Agustína, aby porozmawiać o podejrzeniach, jakie miał co do Simóna po śmierci ojca. Julieta podsłuchuje, jak Sara mówi Adeli, że jest w ciąży . Traci nad sobą kontrolę, dopóki Mateo nie przybywa, by jej pomóc.Brayan jest gotowy opuścić dom Millánów i stawia Jessice ultimatum. Pedro przysięga, że ​​dziecko Sary się nie urodzi.


Emisja w poniedziałek 12 lutego o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Dziedziczka" na stronie: www.telenovela.pl/dziedziczka


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Dziedziczka" (La herencia), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sandra Schiffner, Aurelio Avila; Występują: Michelle Renaud, Matias Novoa, Daniel Elbittar, Emmanuel Palomares, Mauricio Henao, Juan Pablo Gil, Elizabeth Álvarez, Sergio Basáñez, Tiaré Scanda, Julián Gil, Paulina Matos, Verónica Jaspeado i inni.
5134 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

留言


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page