top of page

"Dziedziczka" – Odcinek 62: Siła rodziny

W 62. odcinku telenoweli "Dziedziczka": Juan oddaje swoją część spadku matce. Sara zapewnia Simona, że ten kto skrzywdził jej matkę drogo za to zapłaci. Emisja 13 lutego 2024 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Dziedziczka" (oryg. La herencia) opowiada historię rozgrywającą się na farmie avocado o nazwie ‘’Santa Catalina’’, w domu Severiano del Monte i Cataliny Arango oraz ich pięciu adoptowanych synów: Juan, Pedro, Mateo, Simon i Lucas. Niespodziewanie Severiano umiera, a życie jego synów zmienia się w dniu odczytania testamentu, wraz z niespodziewanym pojawieniem się Sary, ich przyrodniej siostry, o której istnieniu nie wiedzieli. Jako jedyne biologiczne dziecko Severiano, Sara jest gotowa przyjąć spadek. Jednak sprawy się komplikują, ponieważ testament zawiera klauzulę warunkową, zgodnie z którą sześcioro rodzeństwa musi mieszkać na farmie przez rok, aby nie stracić prawa do spadku. Między Juanem a Sara narodzi się uczucie. Ta odważna, uczciwa i wspierająca kobieta nada sens życiu Juana. Jednak oboje staną się ofiarami kłamstw i intryg. Czy miłość pozwoli im przezwyciężyć ból, jakiego doświadczą?Odcinek 62:


Julieta wyznaje Pedro, że wie o ciąży Sary. Oboje postanawiają pozbyć się dziecka. Juan zgadza się oddać swoją część Santa Catalina Aurorze w zamian za to, aby przestała dręczyć Pedra. Simón konfrontuje się z Palomą z powodu zażywania przez nią tabletek antykoncepcyjnych. Pedro eksploduje ze złości, gdy widzi matkę na farmie.


Julieta sprzeciwia się odwiedzaniu hacjendy przez dziewczynę Mateo. Brandon zostaje oskarżony o sprzedaż narkotyków w miejscowym liceum, ale wszystkiemu zaprzecza. Pedro szuka Aurory, aby poprosiła ją o część Santa Cataliny w zamian za udziały w firmie, a ona ostatecznie się zgadza i mówi mu o wszystkim, co planuje Dante.Dziewczyna Mateo jest gotowa go wesprzeć i dowiedzieć się, czy syn Juliety jest jego.


Emisja we wtorek 13 lutego o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Dziedziczka" na stronie: www.telenovela.pl/dziedziczka


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Dziedziczka" (La herencia), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sandra Schiffner, Aurelio Avila; Występują: Michelle Renaud, Matias Novoa, Daniel Elbittar, Emmanuel Palomares, Mauricio Henao, Juan Pablo Gil, Elizabeth Álvarez, Sergio Basáñez, Tiaré Scanda, Julián Gil, Paulina Matos, Verónica Jaspeado i inni.
5403 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page