top of page

"Dziedziczka" – Odcinek 63: Prawdziwa twarz Pedra

W 63. odcinku telenoweli "Dziedziczka": Pedro żąda, aby jego bracia trzymali się z daleka od Sary. Modesto odkrywa miejsce, w którym Pedro pozbywa się swoich wrogów. Emisja 14 lutego 2024 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Dziedziczka" (oryg. La herencia) opowiada historię rozgrywającą się na farmie avocado o nazwie ‘’Santa Catalina’’, w domu Severiano del Monte i Cataliny Arango oraz ich pięciu adoptowanych synów: Juan, Pedro, Mateo, Simon i Lucas. Niespodziewanie Severiano umiera, a życie jego synów zmienia się w dniu odczytania testamentu, wraz z niespodziewanym pojawieniem się Sary, ich przyrodniej siostry, o której istnieniu nie wiedzieli. Jako jedyne biologiczne dziecko Severiano, Sara jest gotowa przyjąć spadek. Jednak sprawy się komplikują, ponieważ testament zawiera klauzulę warunkową, zgodnie z którą sześcioro rodzeństwa musi mieszkać na farmie przez rok, aby nie stracić prawa do spadku. Między Juanem a Sara narodzi się uczucie. Ta odważna, uczciwa i wspierająca kobieta nada sens życiu Juana. Jednak oboje staną się ofiarami kłamstw i intryg. Czy miłość pozwoli im przezwyciężyć ból, jakiego doświadczą?Odcinek 63:


Juan wyjawia Simónowi, że oddał część Santa Catalina swojej biologicznej matce. Sara mdleje w biurze. Beatriz udaje się przekonać Juana, że ​​wszystko, co dzieje się z Sarą, wynika z zapalenia żołądka. Lucas mówi Juanowi o groźbach Pedra. Brandon udowadnia, że ​​Matylda jest właścicielką plecaka z narkotykami. Sara prosi Pedra, aby zachował dystans, ale ten odmawia.


Julieta prowokuje wściekłość Simóna swoimi komentarzami na temat Déborah. Mateo próbuje przekonać Julietę, że zapomni o oczekiwanym przez nią dziecku, ale zostaje poddany badaniu DNA. Pedro spotyka się z Aurorą w stodole, a ona czeka na niego z bronią. Julieta próbuje powstrzymać Sarę przed rozmową sam na sam z Juanem, ale Sara nie daje się nabrać na jej komentarze.Modesto odkrywa, że ​​stodoła to miejsce, w którym Pedro unicestwia swoich wrogów, jednym z nich jest Aurora.


Emisja w środę 14 lutego o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Dziedziczka" na stronie: www.telenovela.pl/dziedziczka


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Dziedziczka" (La herencia), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sandra Schiffner, Aurelio Avila; Występują: Michelle Renaud, Matias Novoa, Daniel Elbittar, Emmanuel Palomares, Mauricio Henao, Juan Pablo Gil, Elizabeth Álvarez, Sergio Basáñez, Tiaré Scanda, Julián Gil, Paulina Matos, Verónica Jaspeado i inni.
5787 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page