top of page

"Dziedziczka" – Odcinek 65: "Sara nie jest Del Monte!"

W 65. odcinku telenoweli "Dziedziczka": Pedro podsłuchuje, gdy Dante mówi Deborah, że Sara jest jego córką. Juan ratuje Sarę przed smiercią z rąk Juliety. Emisja 16 lutego 2024 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Dziedziczka" (oryg. La herencia) opowiada historię rozgrywającą się na farmie avocado o nazwie ‘’Santa Catalina’’, w domu Severiano del Monte i Cataliny Arango oraz ich pięciu adoptowanych synów: Juan, Pedro, Mateo, Simon i Lucas. Niespodziewanie Severiano umiera, a życie jego synów zmienia się w dniu odczytania testamentu, wraz z niespodziewanym pojawieniem się Sary, ich przyrodniej siostry, o której istnieniu nie wiedzieli. Jako jedyne biologiczne dziecko Severiano, Sara jest gotowa przyjąć spadek. Jednak sprawy się komplikują, ponieważ testament zawiera klauzulę warunkową, zgodnie z którą sześcioro rodzeństwa musi mieszkać na farmie przez rok, aby nie stracić prawa do spadku. Między Juanem a Sara narodzi się uczucie. Ta odważna, uczciwa i wspierająca kobieta nada sens życiu Juana. Jednak oboje staną się ofiarami kłamstw i intryg. Czy miłość pozwoli im przezwyciężyć ból, jakiego doświadczą?Odcinek 65:


Sara opuszcza hacjendę, gdy Pedro i Julieta planują jej wypadek; jednak Juan zapobiega nieszczęściu. Stan Modesto pogarsza się, gdy widzi, jak Pedro zabija Aurorę. Przyjaciel ojca braci postanawia opuścić Santa Catalina. Déborah budzi się i dopytywana przez Sarę, próbuje przypomnieć sobie, kto ją otruł.


Juan dowiaduje się, że Julieta nakazała pracownikom zaniedbywać konie. Pedro przybywa do szpitala i podsłuchuje, jak Dante mówi Déborah, że jego córka Sara nigdy nie powinna była przez nią cierpieć. Pedro uważa, że ​​Sara znała wszystkie plany Dantego i Deborah. Julieta obwinia Simóna za wypadek Sary.Cornelio wyznaje Juanowi, że Pedro kazał go zabić. Pedro mówi Sarze, że Déborah i Dante są kochankami.


Emisja w piątek 16 lutego o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Dziedziczka" na stronie: www.telenovela.pl/dziedziczka


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Dziedziczka" (La herencia), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sandra Schiffner, Aurelio Avila; Występują: Michelle Renaud, Matias Novoa, Daniel Elbittar, Emmanuel Palomares, Mauricio Henao, Juan Pablo Gil, Elizabeth Álvarez, Sergio Basáñez, Tiaré Scanda, Julián Gil, Paulina Matos, Verónica Jaspeado i inni.
6958 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page