top of page

"Dziedziczka" – Odcinek 66: Wzajemne przyciąganie

W 66. odcinku telenoweli "Dziedziczka": Sara zakochuje się w poezji Juana. Pedro konfrontuje się z Deborah po tym, gdy potwierdził, że Sara nie jest córką Severiano Del Monte. Emisja 19 lutego 2024 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Dziedziczka" (oryg. La herencia) opowiada historię rozgrywającą się na farmie avocado o nazwie ‘’Santa Catalina’’, w domu Severiano del Monte i Cataliny Arango oraz ich pięciu adoptowanych synów: Juan, Pedro, Mateo, Simon i Lucas. Niespodziewanie Severiano umiera, a życie jego synów zmienia się w dniu odczytania testamentu, wraz z niespodziewanym pojawieniem się Sary, ich przyrodniej siostry, o której istnieniu nie wiedzieli. Jako jedyne biologiczne dziecko Severiano, Sara jest gotowa przyjąć spadek. Jednak sprawy się komplikują, ponieważ testament zawiera klauzulę warunkową, zgodnie z którą sześcioro rodzeństwa musi mieszkać na farmie przez rok, aby nie stracić prawa do spadku. Między Juanem a Sara narodzi się uczucie. Ta odważna, uczciwa i wspierająca kobieta nada sens życiu Juana. Jednak oboje staną się ofiarami kłamstw i intryg. Czy miłość pozwoli im przezwyciężyć ból, jakiego doświadczą?Odcinek 66:


Sara zapewnia Pedra, że ​​oskarżenia pod adresem jej matki są kłamstwem. Mateo potwierdza, że ​​syn Juliety nie jest dzieckiem Juana. Juan rozmawia z Pedro w sprawie plotek o chęci zabicia przez niego Cornelio, ale Pedro wszystkiemu zaprzecza. Po zapoznaniu się z wynikami DNA Mateo udaje rozejm z Julietą.


Déborah wraca do mieszkania córki po wyjściu ze szpitala, a Sara pyta ją, czy jest kochanką Dantego, jak twierdzi Pedro. Déborah wskazuje na Próspero Millána jako sprawcę jej zatrucia. Pedro konfrontuje się z Déborah, ponieważ już wie, że Sara nie jest córką Severiano Del Monte.Juan rozmawia z Sarą, aby powiedzieć jej, że ich rozstanie było spowodowana groźbami, które otrzymał.


Emisja w poniedziałek 19 lutego o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Dziedziczka" na stronie: www.telenovela.pl/dziedziczka


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Dziedziczka" (La herencia), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sandra Schiffner, Aurelio Avila; Występują: Michelle Renaud, Matias Novoa, Daniel Elbittar, Emmanuel Palomares, Mauricio Henao, Juan Pablo Gil, Elizabeth Álvarez, Sergio Basáñez, Tiaré Scanda, Julián Gil, Paulina Matos, Verónica Jaspeado i inni.
6929 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page