top of page

"Dziedziczka" – Odcinek 67: Pedro odkrywa sekret Sary

W 67. odcinku telenoweli "Dziedziczka": Sara czuje się poniżona przed Pedrem. Jessica chce rozwodu z Brayanem. Emisja 20 lutego 2024 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Dziedziczka" (oryg. La herencia) opowiada historię rozgrywającą się na farmie avocado o nazwie ‘’Santa Catalina’’, w domu Severiano del Monte i Cataliny Arango oraz ich pięciu adoptowanych synów: Juan, Pedro, Mateo, Simon i Lucas. Niespodziewanie Severiano umiera, a życie jego synów zmienia się w dniu odczytania testamentu, wraz z niespodziewanym pojawieniem się Sary, ich przyrodniej siostry, o której istnieniu nie wiedzieli. Jako jedyne biologiczne dziecko Severiano, Sara jest gotowa przyjąć spadek. Jednak sprawy się komplikują, ponieważ testament zawiera klauzulę warunkową, zgodnie z którą sześcioro rodzeństwa musi mieszkać na farmie przez rok, aby nie stracić prawa do spadku. Między Juanem a Sara narodzi się uczucie. Ta odważna, uczciwa i wspierająca kobieta nada sens życiu Juana. Jednak oboje staną się ofiarami kłamstw i intryg. Czy miłość pozwoli im przezwyciężyć ból, jakiego doświadczą?Odcinek 67:


Pedro proponuje Déborze pozbycie się dziecka Sary w zamian za nieujawnienie imienia prawdziwego ojca Sary. Simón szuka Palomy w kantynie i wywołuje skandal, gdy widzi ją śpiewającą. Pedro ciągle wyobraża sobie, że jego matka jest wszędzie i zaczyna tracić kontrolę. Cornelio wyjawia Modesto, że był wspólnikiem ataku Victorio na hacjendę z nienawiści do Pedra.


Dante prosi Juana, aby opiekował się Sarą nawet teraz, gdy będzie ona z dala od hacjendy. Pedro wyjawia Sarze, że wie o jej ciąży. Jessica poniża Brayana i prosi o rozwód.Del Monte są gotowi świętować rocznicę urodzin ojca. Simón przeżywa kolejny kryzys i wychodzi na jaw, że że przyczynił się do śmierci Severiano.


Emisja we wtorek 20 lutego o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Dziedziczka" na stronie: www.telenovela.pl/dziedziczka


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Dziedziczka" (La herencia), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sandra Schiffner, Aurelio Avila; Występują: Michelle Renaud, Matias Novoa, Daniel Elbittar, Emmanuel Palomares, Mauricio Henao, Juan Pablo Gil, Elizabeth Álvarez, Sergio Basáñez, Tiaré Scanda, Julián Gil, Paulina Matos, Verónica Jaspeado i inni.
6275 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page