top of page

"Dziedziczka" – Odcinek 68: Prawda o dzieciach

W 68. odcinku telenoweli "Dziedziczka": Simon wyjawia, jak zmarł Severiano. Prawda o ciążach Sary i Juliety wychodzi na jaw. Emisja 21 lutego 2024 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Dziedziczka" (oryg. La herencia) opowiada historię rozgrywającą się na farmie avocado o nazwie ‘’Santa Catalina’’, w domu Severiano del Monte i Cataliny Arango oraz ich pięciu adoptowanych synów: Juan, Pedro, Mateo, Simon i Lucas. Niespodziewanie Severiano umiera, a życie jego synów zmienia się w dniu odczytania testamentu, wraz z niespodziewanym pojawieniem się Sary, ich przyrodniej siostry, o której istnieniu nie wiedzieli. Jako jedyne biologiczne dziecko Severiano, Sara jest gotowa przyjąć spadek. Jednak sprawy się komplikują, ponieważ testament zawiera klauzulę warunkową, zgodnie z którą sześcioro rodzeństwa musi mieszkać na farmie przez rok, aby nie stracić prawa do spadku. Między Juanem a Sara narodzi się uczucie. Ta odważna, uczciwa i wspierająca kobieta nada sens życiu Juana. Jednak oboje staną się ofiarami kłamstw i intryg. Czy miłość pozwoli im przezwyciężyć ból, jakiego doświadczą?Odcinek 68:


Simón opisuje wszystko, co wydarzyło się w dniu wypadku ojca i zapewnia, że ​​jest wszystkiemu winien; otrzymuje jednak wsparcie całego swojego rodzeństwa. Sara rozmawia z Simónem, próbując uśmierzyć jego ból i pragnie, aby wkrótce przestał ją nienawidzić. Déborah szuka Próspero, aby dowiedzieć się, czy to on ją otruł.


Pedro wyjawia swoim braciom, że Sara jest w ciąży, a Juan będzie ojcem dwójki dzieci. Déborah konfrontuje się z Dante za rzekome otrucie jej, uderza go i mówi mu, że Pedro już wie, że Sara nie jest córką Severiano. Juan lekceważy Julietę podczas mszy za jego ojca. Chavita mówi Próspero, że podejrzewa, że ​​Cornelio mógł otruć Déborah. Adela nie może znaleźć skrzyni z listami Rosy.Podczas baby shower Mateo i Lucas realizują swój plan, aby Julieta wyznała prawdę na oczach wszystkich.


Emisja w środę 21 lutego o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Dziedziczka" na stronie: www.telenovela.pl/dziedziczka


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Dziedziczka" (La herencia), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sandra Schiffner, Aurelio Avila; Występują: Michelle Renaud, Matias Novoa, Daniel Elbittar, Emmanuel Palomares, Mauricio Henao, Juan Pablo Gil, Elizabeth Álvarez, Sergio Basáñez, Tiaré Scanda, Julián Gil, Paulina Matos, Verónica Jaspeado i inni.
7719 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page