top of page

"Dziedziczka" – Odcinek 69: Nowa szansa na miłość

W 69. odcinku telenoweli "Dziedziczka": Mateo wyjawia, że jest ojcem syna Juliety. Juan szuka Sary. Pedro zabija Dante. Emisja 22 lutego 2024 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Dziedziczka" (oryg. La herencia) opowiada historię rozgrywającą się na farmie avocado o nazwie ‘’Santa Catalina’’, w domu Severiano del Monte i Cataliny Arango oraz ich pięciu adoptowanych synów: Juan, Pedro, Mateo, Simon i Lucas. Niespodziewanie Severiano umiera, a życie jego synów zmienia się w dniu odczytania testamentu, wraz z niespodziewanym pojawieniem się Sary, ich przyrodniej siostry, o której istnieniu nie wiedzieli. Jako jedyne biologiczne dziecko Severiano, Sara jest gotowa przyjąć spadek. Jednak sprawy się komplikują, ponieważ testament zawiera klauzulę warunkową, zgodnie z którą sześcioro rodzeństwa musi mieszkać na farmie przez rok, aby nie stracić prawa do spadku. Między Juanem a Sara narodzi się uczucie. Ta odważna, uczciwa i wspierająca kobieta nada sens życiu Juana. Jednak oboje staną się ofiarami kłamstw i intryg. Czy miłość pozwoli im przezwyciężyć ból, jakiego doświadczą?Odcinek 69:


Julieta wyznaje wszystkim, że Mateo jest ojcem jej syna, Juan jest na nią wściekły za ukrywanie prawdy i zapowiada, że rozwiedzie się z nią. Julieta traci nad sobą kontrolę, a Juan na zawsze wyrzuca ją z hacjendy. Mateo szuka Juliety w związku z tym, co się stało, ale ona grozi, że nigdy nie pozwoli mu zobaczyć się z synem. Dante mówi Sarze, że jest wspaniałą kobietą, Sara dziękuje mu za ten gest i przytula go.


Juan pojawia się w mieszkania Sary, aby powiedzieć jej, co stało się z Julietą i prosi ją o wznowienie ich związku. Pedro atakuje Dante za to, że nie posadził go na fotelu prezydenta, co kończy się jego zabiciem. Juan obiecuje Sarze, że zrzeknie się spadku, jeśli wróci na jego stronę. Millánowie martwią się stanem Juliety. Déborah przybywa do Santa Catalina i niszczy obraz Del Monte. Simon jest wściekły i wyrzuca ją z hacjendy.Paloma uderza Deborah za to, że źle mówi o jej matce. Déborah odkrywa, że ​​Paloma jest córką Severiano. Sara przerywa matce i oznajmia, że ​​dla dobra rodziny ułoży sobie życie z Juanem.


Emisja w czwartek 22 lutego o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Dziedziczka" na stronie: www.telenovela.pl/dziedziczka


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Dziedziczka" (La herencia), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sandra Schiffner, Aurelio Avila; Występują: Michelle Renaud, Matias Novoa, Daniel Elbittar, Emmanuel Palomares, Mauricio Henao, Juan Pablo Gil, Elizabeth Álvarez, Sergio Basáñez, Tiaré Scanda, Julián Gil, Paulina Matos, Verónica Jaspeado i inni.
5603 wyświetlenia0 komentarzy

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page