top of page

"Dziedziczka" – Odcinek 7: Niebezpieczna bliskość

W 7. odcinku telenoweli "Dziedziczka": Julieta wpada w zazdrość, gdy dowiaduje się od Pedra, że Juan i Sara zbliżają się do siebie. Deborah prosi Prospera o dużą sumę pieniędzy. Emisja 28 listopada 2023 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Dziedziczka" (oryg. La herencia) opowiada historię rozgrywającą się na farmie avocado o nazwie ‘’Santa Catalina’’, w domu Severiano del Monte i Cataliny Arango oraz ich pięciu adoptowanych synów: Juan, Pedro, Mateo, Simon i Lucas. Niespodziewanie Severiano umiera, a życie jego synów zmienia się w dniu odczytania testamentu, wraz z niespodziewanym pojawieniem się Sary, ich przyrodniej siostry, o której istnieniu nie wiedzieli. Jako jedyne biologiczne dziecko Severiano, Sara jest gotowa przyjąć spadek. Jednak sprawy się komplikują, ponieważ testament zawiera klauzulę warunkową, zgodnie z którą sześcioro rodzeństwa musi mieszkać na farmie przez rok, aby nie stracić prawa do spadku. Między Juanem a Sara narodzi się uczucie. Ta odważna, uczciwa i wspierająca kobieta nada sens życiu Juana. Jednak oboje staną się ofiarami kłamstw i intryg. Czy miłość pozwoli im przezwyciężyć ból, jakiego doświadczą?Odcinek 7:


Simón kłóci się z Palomą w związku z jej wątpliwościami i prosi ją, aby na zawsze opuściła jego życie. Pedro i Beatriz spierają się o ojcostwo Tadeo. Nie wiedzą, że są obserwowani przez Modesto. Pedro i Beatriz zabierają Tadeo do laboratorium na badanie DNA, które ma wykazać, kto jest ojcem dziecka. Pedro ostrzega Beatriz, że jeśli Tadeo jest Del Monte, zabierze go jej.


Julieta zaczyna się martwić po komentarzach Pedra na temat Juana i Sary. Julieta wchodzi do pokoju Sary i zaczyna niszczyć wszystkie jej rzeczy, ponieważ wierzy, że to ona jest winna rozstania z Juanem.Modesto zaskakuje Julietę i próbuje ją uspokoić.


Emisja we wtorek 28 listopada o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Dziedziczka" na stronie: www.telenovela.pl/dziedziczka


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Dziedziczka" (La herencia), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sandra Schiffner, Aurelio Avila; Występują: Michelle Renaud, Matias Novoa, Daniel Elbittar, Emmanuel Palomares, Mauricio Henao, Juan Pablo Gil, Elizabeth Álvarez, Sergio Basáñez, Tiaré Scanda, Julián Gil, Paulina Matos, Verónica Jaspeado i inni.
1107 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page