top of page

"Dziedziczka" – Odcinek 70: Rozstania i powroty

W 70. odcinku telenoweli "Dziedziczka": Sara mówi matce, że wraca z Juanem na hacjendę. Pedro widzi ducha Dantego. Emisja 23 lutego 2024 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Dziedziczka" (oryg. La herencia) opowiada historię rozgrywającą się na farmie avocado o nazwie ‘’Santa Catalina’’, w domu Severiano del Monte i Cataliny Arango oraz ich pięciu adoptowanych synów: Juan, Pedro, Mateo, Simon i Lucas. Niespodziewanie Severiano umiera, a życie jego synów zmienia się w dniu odczytania testamentu, wraz z niespodziewanym pojawieniem się Sary, ich przyrodniej siostry, o której istnieniu nie wiedzieli. Jako jedyne biologiczne dziecko Severiano, Sara jest gotowa przyjąć spadek. Jednak sprawy się komplikują, ponieważ testament zawiera klauzulę warunkową, zgodnie z którą sześcioro rodzeństwa musi mieszkać na farmie przez rok, aby nie stracić prawa do spadku. Między Juanem a Sara narodzi się uczucie. Ta odważna, uczciwa i wspierająca kobieta nada sens życiu Juana. Jednak oboje staną się ofiarami kłamstw i intryg. Czy miłość pozwoli im przezwyciężyć ból, jakiego doświadczą?Odcinek 70:


Sara zaskakuje matkę decyzją o powrocie do Juana. Deborah znajduje listy Rosy w kaplicy na farmie. Sara szuka Simona, aby zawrzeć pokój. Pedro ostrzega Déborah, że jeśli nie pozbędzie się syna Sary, może zabić ich oboje. Paloma podsłuchuje rozmowę swojego ojca i Agustína, w której Chavita wątpi, czy jest biologicznym ojcem Palomy.


Sara rozmawia z rodziną Del Monte o możliwości powrotu do Santa Catalina i założenia rodziny, ale odmowa Pedro zaskakuje wszystkich. Pedro wyobraża sobie, że widzi Dantego na hacjendzie i zaczyna wariować. Brayan sprzeciwia się ujawnieniu Juanowi wszystkiego, co wydarzyło się z Pedro, w obawie przed tym, co mogłoby stać się jego rodzinie.Pedro zabiera ciało Dantego, aby je pochować na środku hacjendy.


Emisja w piątek 23 lutego o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Dziedziczka" na stronie: www.telenovela.pl/dziedziczka


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Dziedziczka" (La herencia), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sandra Schiffner, Aurelio Avila; Występują: Michelle Renaud, Matias Novoa, Daniel Elbittar, Emmanuel Palomares, Mauricio Henao, Juan Pablo Gil, Elizabeth Álvarez, Sergio Basáñez, Tiaré Scanda, Julián Gil, Paulina Matos, Verónica Jaspeado i inni.
6264 wyświetlenia0 komentarzy

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page