top of page

"Dziedziczka" – Odcinek 71: "Del Monte są przeklęci"

W 71. odcinku telenoweli "Dziedziczka": Brayan i Cornelio konfrontują się z Pedrem. Julieta obwinia Sarę za wszystkie nieszczęścia i grozi, że zabije swoje dziecko. Emisja 26 lutego 2024 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Dziedziczka" (oryg. La herencia) opowiada historię rozgrywającą się na farmie avocado o nazwie ‘’Santa Catalina’’, w domu Severiano del Monte i Cataliny Arango oraz ich pięciu adoptowanych synów: Juan, Pedro, Mateo, Simon i Lucas. Niespodziewanie Severiano umiera, a życie jego synów zmienia się w dniu odczytania testamentu, wraz z niespodziewanym pojawieniem się Sary, ich przyrodniej siostry, o której istnieniu nie wiedzieli. Jako jedyne biologiczne dziecko Severiano, Sara jest gotowa przyjąć spadek. Jednak sprawy się komplikują, ponieważ testament zawiera klauzulę warunkową, zgodnie z którą sześcioro rodzeństwa musi mieszkać na farmie przez rok, aby nie stracić prawa do spadku. Między Juanem a Sara narodzi się uczucie. Ta odważna, uczciwa i wspierająca kobieta nada sens życiu Juana. Jednak oboje staną się ofiarami kłamstw i intryg. Czy miłość pozwoli im przezwyciężyć ból, jakiego doświadczą?Odcinek 71:


Juan wyznaje Sarze, że Pedro jest właścicielem Campo Verde i tym, który okradł firmę. Adela i Jessica wątpią, czy Brayan zrezygnował z pracy na hacjendzie z powodu Pedro. Agustín zapewnia, że ​​Rosa rzeczywiście była kochanką Severiano Del Monte. Lucas i Alondra spędzają razem noc, pierwszą po gwałcie na Lucasie ze strony Victorio. Sara informuje matkę, że wróci na hacjendę bez niej, ponieważ potrafi tylko manipulować. Déborah uderza córkę.


Déborah obwinia Dantego za jej otrucie. Cornelio przekonuje Brayana, aby porozmawiał z Juanem, i aby wyjawił tortury, jakich doznał z rąk Pedra. Julieta pojawia się w firmie i traci nad sobą kontrolę, gdy widzi Sarę u boku Juana. Grozi, że zakończy życie swojego dziecka. Próspero przybywa z zespołem lekarzy, aby zająć się stanem psychicznym córki. Cornelio i Brayan przybywają na hacjendę, aby zdemaskować Pedra, ale zostają przez niego pobici.


Pedro zjawia się w domu Cruzów po kłótni z Brayanem i Cornelio, aby wyrzucić ich z posiadłości Del Monte.


Emisja w poniedziałek 26 lutego o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Dziedziczka" na stronie: www.telenovela.pl/dziedziczka


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Dziedziczka" (La herencia), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sandra Schiffner, Aurelio Avila; Występują: Michelle Renaud, Matias Novoa, Daniel Elbittar, Emmanuel Palomares, Mauricio Henao, Juan Pablo Gil, Elizabeth Álvarez, Sergio Basáñez, Tiaré Scanda, Julián Gil, Paulina Matos, Verónica Jaspeado i inni.
6997 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV