top of page

"Dziedziczka" – Odcinek 73: Sączyć jad

W 73. odcinku telenoweli "Dziedziczka": Deborah wyjawia Prosperowi, że Rosa była kochanką Severiano. Pedro przyznaje się przed braćmi do oszustw w firmie. Emisja 28 lutego 2024 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Dziedziczka" (oryg. La herencia) opowiada historię rozgrywającą się na farmie avocado o nazwie ‘’Santa Catalina’’, w domu Severiano del Monte i Cataliny Arango oraz ich pięciu adoptowanych synów: Juan, Pedro, Mateo, Simon i Lucas. Niespodziewanie Severiano umiera, a życie jego synów zmienia się w dniu odczytania testamentu, wraz z niespodziewanym pojawieniem się Sary, ich przyrodniej siostry, o której istnieniu nie wiedzieli. Jako jedyne biologiczne dziecko Severiano, Sara jest gotowa przyjąć spadek. Jednak sprawy się komplikują, ponieważ testament zawiera klauzulę warunkową, zgodnie z którą sześcioro rodzeństwa musi mieszkać na farmie przez rok, aby nie stracić prawa do spadku. Między Juanem a Sara narodzi się uczucie. Ta odważna, uczciwa i wspierająca kobieta nada sens życiu Juana. Jednak oboje staną się ofiarami kłamstw i intryg. Czy miłość pozwoli im przezwyciężyć ból, jakiego doświadczą?Odcinek 73:


Déborah grozi Pedro, że skrzywdzi Tadeo, jeśli on skrzywdzi Sarę lub jej dziecko. Wyznaje mu też, że wraz z Dantem wie wszystko o jego oszustwach. Julieta Baby wyznaje Mateo swoje uczucia, ale on nie może odwzajemnić się tak, jak ona tego chce. Brayan mówi Jessice, że był dręczony przez Pedro. Próspero prosi Juana, aby zostawił jego córkę w spokoju. Julieta wraca do rodzinnego domu.


Juan i Sara spędzają razem noc. Del Monte pyta ją, czy chce zostać u jego boku w Santa Catalina. Pedro przyznaje, że dopuścił się oszustwa w firmie, zapewnia, że ​​był to pomysł Dantego, jednak bracia mu nie wierzą i spotyka ich kolejna niespodzianka, gdy Pedro przyznaje, że jest właścicielem Campo Verde. Julieta wraca do Santa Catalina i prosi Mateo, aby wybaczył jej to, co zrobiła ich synowi. Déborah przybywa na odnowienie przysięgi małżeńskiej Millána, aby na oczach wszystkich przeczytać listy Rosy do Severiano.


Sara odwiedza hacjendę Santa Catalina. Pedro wyjawia jej, że nie jest córką Severiano Del Monte, ale córką Dantego.


Emisja w środę 28 lutego o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Dziedziczka" na stronie: www.telenovela.pl/dziedziczka


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Dziedziczka" (La herencia), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sandra Schiffner, Aurelio Avila; Występują: Michelle Renaud, Matias Novoa, Daniel Elbittar, Emmanuel Palomares, Mauricio Henao, Juan Pablo Gil, Elizabeth Álvarez, Sergio Basáñez, Tiaré Scanda, Julián Gil, Paulina Matos, Verónica Jaspeado i inni.
6855 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

留言


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page