top of page

"Dziedziczka" – Odcinek 74: Głębokie rozczarowanie

W 74. odcinku telenoweli "Dziedziczka": Deborah wyznaje Sarze, że jest córką Dantego. Prospero postanawia opuścić dom. Emisja 29 lutego 2024 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Dziedziczka" (oryg. La herencia) opowiada historię rozgrywającą się na farmie avocado o nazwie ‘’Santa Catalina’’, w domu Severiano del Monte i Cataliny Arango oraz ich pięciu adoptowanych synów: Juan, Pedro, Mateo, Simon i Lucas. Niespodziewanie Severiano umiera, a życie jego synów zmienia się w dniu odczytania testamentu, wraz z niespodziewanym pojawieniem się Sary, ich przyrodniej siostry, o której istnieniu nie wiedzieli. Jako jedyne biologiczne dziecko Severiano, Sara jest gotowa przyjąć spadek. Jednak sprawy się komplikują, ponieważ testament zawiera klauzulę warunkową, zgodnie z którą sześcioro rodzeństwa musi mieszkać na farmie przez rok, aby nie stracić prawa do spadku. Między Juanem a Sara narodzi się uczucie. Ta odważna, uczciwa i wspierająca kobieta nada sens życiu Juana. Jednak oboje staną się ofiarami kłamstw i intryg. Czy miłość pozwoli im przezwyciężyć ból, jakiego doświadczą?Odcinek 74:


Sara nie wierzy oskarżeniom Pedra, ale ten zapewnia ją, że jeśli nie opuści hacjendy, to ją zabije. Rosa prosi Próspero, aby nie wierzył Déborze. Próspero wychodzi jednak z ceremonii odnowienia ślubów. Juan konfrontuje się z Pedrem, aby dowiedzieć się, czy pomógł Juliecie podmienić test DNA, po czym dochodzi do ostrej sprzeczki z Mateo.


Pedro wyznaje Juanowi, że prześladuje go wspomnienie ich matki. Julieta ze zdziwieniem czyta listy matki do Severiano Del Monte. Sara wyrzuca matkę z domu po tym, jak okłamała ją na temat ojca. Rosa ma dość życia, które prowadzi i jest gotowa pozbyć się wszelkich uprzedzeń.


Déborah opuszcza dom i przysięga zemstę na Pedro.


Emisja w czwartek 29 lutego o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Dziedziczka" na stronie: www.telenovela.pl/dziedziczka


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Dziedziczka" (La herencia), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sandra Schiffner, Aurelio Avila; Występują: Michelle Renaud, Matias Novoa, Daniel Elbittar, Emmanuel Palomares, Mauricio Henao, Juan Pablo Gil, Elizabeth Álvarez, Sergio Basáñez, Tiaré Scanda, Julián Gil, Paulina Matos, Verónica Jaspeado i inni.
6502 wyświetlenia0 komentarzy

Commentaires


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page