top of page

"Dziedziczka" – Odcinek 75: "Nie jestem częścią rodziny"

W 75. odcinku telenoweli "Dziedziczka": Sara przyznaje przed Del Monte, że nie jest córką Severiano. Rosa wyjawia Juliecie wielki sekret, który odmieni jej życie. Emisja 1 marca 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

"Dziedziczka" (oryg. La herencia) opowiada historię rozgrywającą się na farmie avocado o nazwie ‘’Santa Catalina’’, w domu Severiano del Monte i Cataliny Arango oraz ich pięciu adoptowanych synów: Juan, Pedro, Mateo, Simon i Lucas. Niespodziewanie Severiano umiera, a życie jego synów zmienia się w dniu odczytania testamentu, wraz z niespodziewanym pojawieniem się Sary, ich przyrodniej siostry, o której istnieniu nie wiedzieli. Jako jedyne biologiczne dziecko Severiano, Sara jest gotowa przyjąć spadek. Jednak sprawy się komplikują, ponieważ testament zawiera klauzulę warunkową, zgodnie z którą sześcioro rodzeństwa musi mieszkać na farmie przez rok, aby nie stracić prawa do spadku. Między Juanem a Sara narodzi się uczucie. Ta odważna, uczciwa i wspierająca kobieta nada sens życiu Juana. Jednak oboje staną się ofiarami kłamstw i intryg. Czy miłość pozwoli im przezwyciężyć ból, jakiego doświadczą?Odcinek 75:


Sara okłamuje Juana, kiedy mówi mu, że pokłóciła się z Déborą, ponieważ myślała, że ​​Severiano przez lata się nią nie przejmował. Julieta przyznaje Mateo, że myliła się, gdy źle go traktowała. Simón grozi Johnowi, że potępi Pedra za wszystko, co zrobił. Julieta jest zdecydowana, aby odbudować swoje życie z Mateo i prosi go, aby się z nią ożenił. Juan próbuje powstrzymać robotników, którzy najechali Santa Catalina, ale Pedro mu to uniemożliwia. Del Monte konfrontuje się z Pedro. Podczas rodzinnej dyskusji Sara ujawnia, że ​​nie jest córką Severiano.


Próspero wraca do domu i prosi Rosę o rozwód. Pomimo wyjaśnień Sary bracia Del Monte uważają, że owraz z matką zaplanowały wszystko, aby przejąć spadek. Déborah wyjawia Cornelio wszystkie sekrety Pedra. Juan i Sara szukają Déborah, aby ostrzec ją o nadchodzących oskarżeniach przeciwko niej, ale ona zaskakuje ich wyznaniem, że Pedro zabił Dantego. Julieta konfrontuje się z matką, aby dowiedzieć się, czy to, co pisała w listach do Severiano, jest prawdą. Rosa wyznaje córce, że jest Del Monte.


Sara próbuje przeprosić rodzinę Del Monte za to, co się stało. Pedro wyjawia wtedy, że ​​prawdziwym ojcem Sary jest Dante Alamillo.


Emisja w piątek 1 marca o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Dziedziczka" na stronie: www.telenovela.pl/dziedziczka


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Dziedziczka" (La herencia), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sandra Schiffner, Aurelio Avila; Występują: Michelle Renaud, Matias Novoa, Daniel Elbittar, Emmanuel Palomares, Mauricio Henao, Juan Pablo Gil, Elizabeth Álvarez, Sergio Basáñez, Tiaré Scanda, Julián Gil, Paulina Matos, Verónica Jaspeado i inni.
7703 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV