top of page

"Dziedziczka" – Odcinek 76: Własne decyzje

W 76. odcinku telenoweli "Dziedziczka": Simon prosi Sarę, aby zrezygnowała z nazwiska Del Monte. Julieta wyjawia Mateo, że jest śmiertelnie chora. Emisja 4 marca 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

"Dziedziczka" (oryg. La herencia) opowiada historię rozgrywającą się na farmie avocado o nazwie ‘’Santa Catalina’’, w domu Severiano del Monte i Cataliny Arango oraz ich pięciu adoptowanych synów: Juan, Pedro, Mateo, Simon i Lucas. Niespodziewanie Severiano umiera, a życie jego synów zmienia się w dniu odczytania testamentu, wraz z niespodziewanym pojawieniem się Sary, ich przyrodniej siostry, o której istnieniu nie wiedzieli. Jako jedyne biologiczne dziecko Severiano, Sara jest gotowa przyjąć spadek. Jednak sprawy się komplikują, ponieważ testament zawiera klauzulę warunkową, zgodnie z którą sześcioro rodzeństwa musi mieszkać na farmie przez rok, aby nie stracić prawa do spadku. Między Juanem a Sara narodzi się uczucie. Ta odważna, uczciwa i wspierająca kobieta nada sens życiu Juana. Jednak oboje staną się ofiarami kłamstw i intryg. Czy miłość pozwoli im przezwyciężyć ból, jakiego doświadczą?Odcinek 76:


Julieta jest wściekła na matkę, gdy dowiaduje się, że jest córką Severiano Del Monte. Simón prosi Sarę, aby zrezygnowała z nazwiska Del Monte. Lucas jest skłonny zaryzykować, aby wydobyć prawdę z Pedra. Bracia Del Monte znajdują Déborah w Santa Catalina i grożą, że pozwą ją za oszukanie ich co do pochodzenia Sary. Modesto mówi Pedro, że zna jego sekret dotyczący śmierci Aurory, Pedro zaprzecza, że ​​odebrał Aurorze życie.


Mateo informuje braci, że planuje ułożyć sobie życie u boku Juliety. Modesto niemal zostaje pokonany przez Pedro, ale pojawienie się Tadeo powoduje, że ustępuje, jednak nadal grozi Modesto. Mateo oświadcza się Juliecie, ale ona wyznaje, że ma raka mózgu. Rosa przybywa do kantyny, aby przeprosić Brayana za wszystkie zniewagi pod jego adresem.


Juan konfrontuje się z Pedro, ponieważ chce poznać przyczynę zniknięcia Dantego.


Emisja w poniedziałek 4 marca o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Dziedziczka" na stronie: www.telenovela.pl/dziedziczka


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Dziedziczka" (La herencia), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sandra Schiffner, Aurelio Avila; Występują: Michelle Renaud, Matias Novoa, Daniel Elbittar, Emmanuel Palomares, Mauricio Henao, Juan Pablo Gil, Elizabeth Álvarez, Sergio Basáñez, Tiaré Scanda, Julián Gil, Paulina Matos, Verónica Jaspeado i inni.
7881 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page