top of page

"Dziedziczka" – Odcinek 77: Śmierć w Santa Catalina

W 77. odcinku telenoweli "Dziedziczka": Pedro w napadzie szału elminuje kolejnego ze swoich wrogów. Juan otrzymuje zachowane przez Dantego dowody przestępstw Pedra. Emisja 5 marca 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

"Dziedziczka" (oryg. La herencia) opowiada historię rozgrywającą się na farmie avocado o nazwie ‘’Santa Catalina’’, w domu Severiano del Monte i Cataliny Arango oraz ich pięciu adoptowanych synów: Juan, Pedro, Mateo, Simon i Lucas. Niespodziewanie Severiano umiera, a życie jego synów zmienia się w dniu odczytania testamentu, wraz z niespodziewanym pojawieniem się Sary, ich przyrodniej siostry, o której istnieniu nie wiedzieli. Jako jedyne biologiczne dziecko Severiano, Sara jest gotowa przyjąć spadek. Jednak sprawy się komplikują, ponieważ testament zawiera klauzulę warunkową, zgodnie z którą sześcioro rodzeństwa musi mieszkać na farmie przez rok, aby nie stracić prawa do spadku. Między Juanem a Sara narodzi się uczucie. Ta odważna, uczciwa i wspierająca kobieta nada sens życiu Juana. Jednak oboje staną się ofiarami kłamstw i intryg. Czy miłość pozwoli im przezwyciężyć ból, jakiego doświadczą?Odcinek 77:


Juan wątpi w słowa Pedra i uważa, że ​​jest winny tego, co stało się z Dantem. Julieta szuka Sary i wyznaje jej, że ​​ma raka. Juan odbiera telefon z banku z informacją, że komputer Dantego jest do jego dyspozycji. Julieta mówi Próspero, że jest Del Monte. Deborah próbuje upokorzyć Rosę, ale ze zdziwieniem dowiaduje się, że Julieta jest córką Severiano Del Monte.


Próspero konfrontuje się z Rosą, gdy dowiaduje się, że Julieta nie jest jego córką i postanawia wyrzucić ją z domu. Lucas próbuje wesprzeć Pedra i udaje mu się zdobyć nagrania audio, które wysłał mu Henry. Juan otwiera dokumenty pozostawione przez Dantego i postanawia uszanować wolę obejrzenia pozostawionego przez niegoe nagrania w towarzystwie całej rodziny Del Monte.


Agustín spotyka Pedro na ziemiach Santa Catalina. Wywiązuje się kłótnia, podczas której Pedro zabija Agustína.


Emisja we wtorek 5 marca o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Dziedziczka" na stronie: www.telenovela.pl/dziedziczka


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Dziedziczka" (La herencia), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sandra Schiffner, Aurelio Avila; Występują: Michelle Renaud, Matias Novoa, Daniel Elbittar, Emmanuel Palomares, Mauricio Henao, Juan Pablo Gil, Elizabeth Álvarez, Sergio Basáñez, Tiaré Scanda, Julián Gil, Paulina Matos, Verónica Jaspeado i inni.
8411 wyświetleń0 komentarzy

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page