top of page

"Dziedziczka" – Odcinek 78: Pedro panem wszystkiego

W 78. odcinku telenoweli "Dziedziczka": Pedro informuje swoich braci, że kupił firmę Del Monte i od teraz jest nowym prezesem. Sara zostaje ofiarą ataku, który przynosi straszliwe konsekwencje. Emisja 6 marca 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

"Dziedziczka" (oryg. La herencia) opowiada historię rozgrywającą się na farmie avocado o nazwie ‘’Santa Catalina’’, w domu Severiano del Monte i Cataliny Arango oraz ich pięciu adoptowanych synów: Juan, Pedro, Mateo, Simon i Lucas. Niespodziewanie Severiano umiera, a życie jego synów zmienia się w dniu odczytania testamentu, wraz z niespodziewanym pojawieniem się Sary, ich przyrodniej siostry, o której istnieniu nie wiedzieli. Jako jedyne biologiczne dziecko Severiano, Sara jest gotowa przyjąć spadek. Jednak sprawy się komplikują, ponieważ testament zawiera klauzulę warunkową, zgodnie z którą sześcioro rodzeństwa musi mieszkać na farmie przez rok, aby nie stracić prawa do spadku. Między Juanem a Sara narodzi się uczucie. Ta odważna, uczciwa i wspierająca kobieta nada sens życiu Juana. Jednak oboje staną się ofiarami kłamstw i intryg. Czy miłość pozwoli im przezwyciężyć ból, jakiego doświadczą?Odcinek 78:


Rosa ma pretensje do Juliety, że powiedziała Prósperowi całą prawdę. Rodzina Cruz przybywa do Santa Catalina i znajduje martwego Agustína. W ataku złości Adela oskarża Pedro o bycie mordercą, co wywołuje ogromną kłótnię. Juan przybywa do swojego biura i odkrywa, że ​​laptopa Dantego nie ma w sejfie. Julieta wyznaje siostrom, że jest córką Severiano Del Monte, ale dodaje przy tym, że Próspero jest dla niej jedynym ojcem. Podczas występu Palomy i Beatriz dochodzi do bójki, w wyniku której Sara zostaje dźgnięta nożem.


Simón musi oddać krew, aby uratować życie Sary. Sara traci syna po dźgnięciu nożem. Lekarze są zmuszeni podać jej środki uspokajające. Juan wyjawia Sarze, że Simón oddał krew, aby ją uratować, co powoduje, że sobie nawzajem wybaczają.


Po rozmowie z Juanem Pedro wyjawia, że ​​jest nowym właścicielem połączonych firm Campo verde i Del Monte. Jednocześnie zdradza, że ​​Julieta jest córką Severiano.


Emisja w środę 6 marca o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Dziedziczka" na stronie: www.telenovela.pl/dziedziczka


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Dziedziczka" (La herencia), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sandra Schiffner, Aurelio Avila; Występują: Michelle Renaud, Matias Novoa, Daniel Elbittar, Emmanuel Palomares, Mauricio Henao, Juan Pablo Gil, Elizabeth Álvarez, Sergio Basáñez, Tiaré Scanda, Julián Gil, Paulina Matos, Verónica Jaspeado i inni.
7593 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page