top of page

"Dziedziczka" – Odcinek 79: Pedro bierze zakładników

W 79. odcinku telenoweli "Dziedziczka": Del Monte dowiadują się o wszystkich zbrodniach popełnionych przez Pedra. Emisja 7 marca 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

"Dziedziczka" (oryg. La herencia) opowiada historię rozgrywającą się na farmie avocado o nazwie ‘’Santa Catalina’’, w domu Severiano del Monte i Cataliny Arango oraz ich pięciu adoptowanych synów: Juan, Pedro, Mateo, Simon i Lucas. Niespodziewanie Severiano umiera, a życie jego synów zmienia się w dniu odczytania testamentu, wraz z niespodziewanym pojawieniem się Sary, ich przyrodniej siostry, o której istnieniu nie wiedzieli. Jako jedyne biologiczne dziecko Severiano, Sara jest gotowa przyjąć spadek. Jednak sprawy się komplikują, ponieważ testament zawiera klauzulę warunkową, zgodnie z którą sześcioro rodzeństwa musi mieszkać na farmie przez rok, aby nie stracić prawa do spadku. Między Juanem a Sara narodzi się uczucie. Ta odważna, uczciwa i wspierająca kobieta nada sens życiu Juana. Jednak oboje staną się ofiarami kłamstw i intryg. Czy miłość pozwoli im przezwyciężyć ból, jakiego doświadczą?Odcinek 79:


Julieta przyznaje, że to, co powiedział Pedro, jest prawdą. Broni się, zapewniając, że to on stał za podmianą badań DNA jej dziecka. Modesto wyjawia Juanowi sekret Pedra. Del Monte rozpoczynają wykopaliska w części Santa Catalina i odkrywają ciało Aurory. Pedro jest gotowy do ucieczki z Tadeo, przybywa do Santa Catalina, wyznaje swoje zbrodnie i strzela do Juana.


Sara mówi Déborah, że bardzo ją zraniła, dlatego muszą się pożegnać. Julieta przeprasza Sarę za krzywdy, jaki jej wyrządziła. Rodzina Del Monte poznaje zawartość USB Dantego i jest zaskoczona wszystkim, co wyznał prawnik. Pedro wraca do Santa Catalina i udaje mu się schwytać Sarę. Pedro porywa Sarę i Julietę, ale zgadza się je uwolnić w zamian za swoich braci.


Tadeo zostaje porzucony przez Pedra, ale Déborah go znajduje i grozi Pedro, że go skrzywdzi, jeśli zrobi coś Sarze.


Emisja w czwartek 7 marca o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Dziedziczka" na stronie: www.telenovela.pl/dziedziczka


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Dziedziczka" (La herencia), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sandra Schiffner, Aurelio Avila; Występują: Michelle Renaud, Matias Novoa, Daniel Elbittar, Emmanuel Palomares, Mauricio Henao, Juan Pablo Gil, Elizabeth Álvarez, Sergio Basáñez, Tiaré Scanda, Julián Gil, Paulina Matos, Verónica Jaspeado i inni.
8071 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page