top of page

"Dziedziczka" – Odcinek 8: Moment prawdy

W 8. odcinku telenoweli "Dziedziczka": Cornelio dowiaduje się, że Pedro i Beatriz byli kochankami. Pedro wyjawia swoim braciom, że Tadeo jest jego synem. Emisja 29 listopada 2023 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Dziedziczka" (oryg. La herencia) opowiada historię rozgrywającą się na farmie avocado o nazwie ‘’Santa Catalina’’, w domu Severiano del Monte i Cataliny Arango oraz ich pięciu adoptowanych synów: Juan, Pedro, Mateo, Simon i Lucas. Niespodziewanie Severiano umiera, a życie jego synów zmienia się w dniu odczytania testamentu, wraz z niespodziewanym pojawieniem się Sary, ich przyrodniej siostry, o której istnieniu nie wiedzieli. Jako jedyne biologiczne dziecko Severiano, Sara jest gotowa przyjąć spadek. Jednak sprawy się komplikują, ponieważ testament zawiera klauzulę warunkową, zgodnie z którą sześcioro rodzeństwa musi mieszkać na farmie przez rok, aby nie stracić prawa do spadku. Między Juanem a Sara narodzi się uczucie. Ta odważna, uczciwa i wspierająca kobieta nada sens życiu Juana. Jednak oboje staną się ofiarami kłamstw i intryg. Czy miłość pozwoli im przezwyciężyć ból, jakiego doświadczą?Odcinek 8:


Lucas prosi Sarę, aby wyznała, czy jest zainteresowana Juanem. Beatriz wyznaje Cornelio, że zdradziła go z Pedrem Del Monte. Rosa konfrontuje się z Juanem za odwołanie ślubu z jej córką. Simón pamiętając szkody, jakie Déborah wyrządziła jego rodzinie, postanawia uniemożliwić Sarze odebranie jej części spadku.


Cornelio szuka Pedra, aby wszystko wyjaśnić. Beatriz przybywa do dhacjendy rodziny Del Monte i zwierza się Sarze z planów Pedra. Juan próbuje wyjaśnić, co zaszło z Cornelio. Pedro zbiera braci i wyznaje im, że Tadeo jest Del Monte.
Emisja w środę 29 listopada o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Dziedziczka" na stronie: www.telenovela.pl/dziedziczka


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Dziedziczka" (La herencia), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sandra Schiffner, Aurelio Avila; Występują: Michelle Renaud, Matias Novoa, Daniel Elbittar, Emmanuel Palomares, Mauricio Henao, Juan Pablo Gil, Elizabeth Álvarez, Sergio Basáñez, Tiaré Scanda, Julián Gil, Paulina Matos, Verónica Jaspeado i inni.
923 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page