top of page

"Dziedziczka" – Odcinek 80: Miłość zawsze zwycięża

W 80. odcinku telenoweli "Dziedziczka": Po pokonaniu wszystkich przeszkód Sara i Juan składają sobie przysięgę wiecznej miłości. Emisja 8 marca 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

"Dziedziczka" (oryg. La herencia) opowiada historię rozgrywającą się na farmie avocado o nazwie ‘’Santa Catalina’’, w domu Severiano del Monte i Cataliny Arango oraz ich pięciu adoptowanych synów: Juan, Pedro, Mateo, Simon i Lucas. Niespodziewanie Severiano umiera, a życie jego synów zmienia się w dniu odczytania testamentu, wraz z niespodziewanym pojawieniem się Sary, ich przyrodniej siostry, o której istnieniu nie wiedzieli. Jako jedyne biologiczne dziecko Severiano, Sara jest gotowa przyjąć spadek. Jednak sprawy się komplikują, ponieważ testament zawiera klauzulę warunkową, zgodnie z którą sześcioro rodzeństwa musi mieszkać na farmie przez rok, aby nie stracić prawa do spadku. Między Juanem a Sara narodzi się uczucie. Ta odważna, uczciwa i wspierająca kobieta nada sens życiu Juana. Jednak oboje staną się ofiarami kłamstw i intryg. Czy miłość pozwoli im przezwyciężyć ból, jakiego doświadczą?Odcinek 80-OSTATNI:


Sara i Julieta są zakładnikami Pedra. Nagłe pojawienie się Déborah, grożącej Pedro, że skrzywdzi Tadeo, powoduje, że udaje im się przed nim uciec. Pedro konfrontuje się ze swoimi braćmi w środku Santa Catalina i zostaje zraniony przez Déborah. Juan podąża za Pedro, ale kiedy dociera do domu, w którym mieszkali z Aurorą, odkrywa, że ​​Pedro połknął truciznę.


Trzy miesiące po śmierci Pedro rodzeństwo Del Monte świętuje związek, za którym tęsknili od czasu nieobecności Cataliny i Severiano. Juan i Sara pobierają się. Mateo wspomina moment, w którym pożegnał się z Julietą i odwiedził jej grób. Okazuje się, że to Pedro był winny śmierci Severiano. To Rosa wysłała Déborah zatrutą butelkę wina.


Podczas gdy Déborah zyskuje nową tożsamość i podbija serca kolejnych milionerów, Sara cieszy się spokojem z rodziną Del Monte i jest w ciąży z Juanem.


Emisja w piątek 8 marca o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Dziedziczka" na stronie: www.telenovela.pl/dziedziczka


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Dziedziczka" (La herencia), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sandra Schiffner, Aurelio Avila; Występują: Michelle Renaud, Matias Novoa, Daniel Elbittar, Emmanuel Palomares, Mauricio Henao, Juan Pablo Gil, Elizabeth Álvarez, Sergio Basáñez, Tiaré Scanda, Julián Gil, Paulina Matos, Verónica Jaspeado i inni.
6081 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


Najnowsze

Polecamy w TV