top of page

"Dziedziczka" – Odcinek 9: Miłość to wojna

W 9. odcinku telenoweli "Dziedziczka" Deborah oferuje Juliecie pomoc w odsunięciu Sary od Juana. Mateo ulega wypadkowi motocyklowemu. Juan odkrywa długi Sary. Emisja 30 listopada 2023 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Dziedziczka" (oryg. La herencia) opowiada historię rozgrywającą się na farmie avocado o nazwie ‘’Santa Catalina’’, w domu Severiano del Monte i Cataliny Arango oraz ich pięciu adoptowanych synów: Juan, Pedro, Mateo, Simon i Lucas. Niespodziewanie Severiano umiera, a życie jego synów zmienia się w dniu odczytania testamentu, wraz z niespodziewanym pojawieniem się Sary, ich przyrodniej siostry, o której istnieniu nie wiedzieli. Jako jedyne biologiczne dziecko Severiano, Sara jest gotowa przyjąć spadek. Jednak sprawy się komplikują, ponieważ testament zawiera klauzulę warunkową, zgodnie z którą sześcioro rodzeństwa musi mieszkać na farmie przez rok, aby nie stracić prawa do spadku. Między Juanem a Sara narodzi się uczucie. Ta odważna, uczciwa i wspierająca kobieta nada sens życiu Juana. Jednak oboje staną się ofiarami kłamstw i intryg. Czy miłość pozwoli im przezwyciężyć ból, jakiego doświadczą?Odcinek 9:


Pedro jest zdeterminowany, aby dać Tadeo swoje nazwisko i zabrać go ze sobą na hacjendę Del Monte. Mateo odnajduje Julietę i prosi ją, aby razem uciekli, bo tylko w ten sposób będa mogli być razem. julieta odrzuca jednak jego propozycję. Deborah ostrzega Sarę, że Juana zbliżył się do niej z chęci manipulowania nią i pozostawienia jej bez dziedzictwa.


Mateo wyrusza w trasę na swoim motocyklu i ulega wypadkowi. Julieta stara się uniemożliwić Sarze efektywną pracę. Pedro wyznaje Beatriz, że test DNA dowodzi, że Tadeo jest jego synem.
Emisja w czwartek 30 listopada o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Dziedziczka" na stronie: www.telenovela.pl/dziedziczka


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Dziedziczka" (La herencia), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sandra Schiffner, Aurelio Avila; Występują: Michelle Renaud, Matias Novoa, Daniel Elbittar, Emmanuel Palomares, Mauricio Henao, Juan Pablo Gil, Elizabeth Álvarez, Sergio Basáñez, Tiaré Scanda, Julián Gil, Paulina Matos, Verónica Jaspeado i inni.
1045 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page