top of page

"Dzika miłość" – Juma ratuje życie Jove

W odcinkach 15-19. telenoweli "Dzika miłość": Juma nie pozwala Mudzie zabić jaguara. Starzec znad rzeki prosi Jumę, aby zaopiekowała się rannym Jove. Emisja w dniach od 11 do 15 marca 2024 roku o godz. 17:00 w Novelas+.

Po tajemniczym zaginięciu ojca, José Leôncio zostaje zamożnym posiadaczem ziemskim w regionie Pantanal. Dwadzieścia lat później, wciąż prześladowany zniknięciem ojca, José musi stawić czoła błędom z przeszłości i przybyciu do Pantanal swojego syna Jove, który został mu odebrany po urodzeniu. Choć José Leôncio i Jove cieszą się z ponownego spotkania, muszą stawić czoła dzielącym ich różnicom. Młody Jove zakochuje się w Jumie, córce Marii Marruá i Gila. Juma nie otwiera przed nikim swojego serca, a od swojej matki nauczył się bronić przed „zwierzęcymi ludźmi”.Odcinek 15:

Juma grozi Mudzie, gdy widzi ją z bronią wycelowaną w Maríę Marruá. Juma staje twarzą w twarz z jaguarem i jest podekscytowana wierząc, że to jej matka. Tenorio kłóci się z Gutą, a ona nie pozostaje mu dłużna. Guta zabiera Jove na randkę. Tenorio opowiada Leoncio o swojej karierze w Paranie. Juma i Muda bawią się w wodach rzeki. Tenorio i José Leoncio są zadowoleni z relacji między swoimi dziećmi.

Emisja w poniedziałek 11 marca godz. 17:00 w Novelas+


Odcinek 16:

Tenorio wypytuje José Leoncio o pracę z wołami. Jove i Guta uprawiają seks w rzece. Juma i Muda widzą ich i kradną ich ubrania. Guta zdradza Jove sekret swojego ojca. Gdy oboje opuszczają rzekę odkrywają, że ich ubrania zostały skradzione. Tiberio próbuje nauczyć Jove jeździć. Guta mówi Tenorio, że coś ja łączy z Jove. Jove wysłuchuje skarg ojca na niego i postanawia wrócić do Rio.

Emisja we wtorek 12 marca o godz. 17:00 w Novelas+


Odcinek 17:

Stary Człowiek z rzeki prosi Jumę o pomoc w uratowaniu Jove. Guta konfrontuje się z Tenorio. José Leoncio przyłącza się do poszukiwań Jove. Obwinia Tiberio za zniknięcie syna i zwalnia go. José Leoncio traci nadzieję na odnalezienie syna.

Emisja w środę 13 marca o godz. 17:00 w Novelas+


Odcinek 18:

Filó i José Leoncio rozmawiają o zniknięciu Jove. Guta i Alcides szukają Jove. Starzec znad rzeki mówi Jumie, jak dbać o Jove. José leoncio postanawia pojechać do Rio de Janeiro, aby powiedzieć Madeleine, co się stało. Tiberio opuszcza hacjendę, ale najpierw udaje się do domu Jumy, aby zabrać Mudę i widzi Jove żywego. Guta idzie do domu Jumy, a ona jej grozi. Madeleine i Jose Leoncio kłócą się o zaginięcie Jove. Tymczasem Jove budzi się i rozmawia z Jumą.

Emisja w czwartek 14 marca o godz. 17:00 w Novelas+


Odcinek 19:

Madeleine i José Leoncio nie rozumieją się. Jove dochodzi do siebie, a Juma prosi go o odejście. Zakochany prosi ją, aby przy nim została. Tadeo mówi José Leoncio, że Jove żyje, a on nie posiada się ze szczęścia. Następnie przekazuje dobre wieści Madeleine. Starzec znad rzeki doradza Jove. Tenorio proponuje José Leoncio partnerstwo biznesowe. Jove odchodzi z chatki, a Tiberio zostaje z Jumą i Mudą.

Emisja w piątek 15 marca o godz. 17:00 w Novelas+Więcej informacji o telenoweli "Dzika miłość" na stronie:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Dzika miłość" (Pantanal), telenowela, Brazylia, 2022; Reżyseria: Rogério Gomes; Występują: Alanis Guillen, Jesuíta Barbosa, Marcos Palmeira, Juliana Paes, Karine Teles, José Loreto, Dira Paes, Murilo Benício, Julia Dalavia, Isabel Teixeira i inni.
1190 wyświetleń0 komentarzy

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page