top of page

"Dzika miłość" – Narodziny Jove i Jumy

W odcinkach 5-9. telenoweli "Dzika miłość": W Pantanal na świat przychodzą Jove i Juma. Madeleine postanawia opuścić hacjendę. Emisja w dniach od 26 lutego do 1 marca 2024 roku o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+.

Po tajemniczym zaginięciu ojca, José Leôncio zostaje zamożnym posiadaczem ziemskim w regionie Pantanal. Dwadzieścia lat później, wciąż prześladowany zniknięciem ojca, José musi stawić czoła błędom z przeszłości i przybyciu do Pantanal swojego syna Jove, który został mu odebrany po urodzeniu. Choć José Leôncio i Jove cieszą się z ponownego spotkania, muszą stawić czoła dzielącym ich różnicom. Młody Jove zakochuje się w Jumie, córce Marii Marruá i Gila. Juma nie otwiera przed nikim swojego serca, a od swojej matki nauczył się bronić przed „zwierzęcymi ludźmi”.Odcinek 5:

Gil wyciąga Maríę z rzeki po tym, gdy ta próbowała się utopić. Madeleine zaczyna rodzić i wpada w rozpacz, ponieważ nie ma José Leoncio. Rodzi się Juve. Jakiś czas później. José Leoncio jeździ konno ze swoim synem, a Madeleine nie pochwala postawy męża i kłócą się. José Leoncio ma wrażenie, że widzi ojca jadącego z synem. María zaczyna rodzić, okłamuje Gila, aby zostać sama. Rodzi się Juma, María umieszcza ją w łodzi i pozwala nurtowi rzeki ją zabrać.

Emisja w poniedziałek 26 lutego godz. 16:50 (21:25) w Novelas+


Odcinek 6:

María żałuje tego co zrobiła, ponieważ kocha swoją córkę. Gil opowiada swoim przyjaciołom, że widział Marię zamieniającą się w jaguara. Mariana namawia Gustavo do poszukiwania Madeleine. Irma czeka na Gustavo przy barze i smuci się, że ten nie przychodzi. Dwóch popleczników udaje się do Pantanal za Gilem, aby go zabić. María i Gil rozumieją się i są szczęśliwi z posiadania Jumy. Gustavo przybywa do hacjendy i próbuje manipulować Madeleine. Filó zauważa sytuację i zazdrość José Leoncio. Żmija zbliża się do ludzi w rzece.

Emisja we wtorek 27 lutego o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+


Odcinek 7:

Anakonda pożera jednego z mężczyzn szukających Gila. Clemente znajduje dom Gila. Gustavo przekonuje Madeleine, by wróciła do Río. Tian i Quim opowiadają José Leoncio, co stało się z Gilem i Marią. José Leoncio dowiaduje się o wyjeździe Madeleine. Madeleine wraca do domu, a Antero próbuje ją przekonać, aby wróciła do José Leoncio. Mariana prosi Gustavo, aby wyszedł. José Leoncio jedzie po synu do Rio de Janeiro.

Emisja w środę 28 lutego o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+


Odcinek 8:

José Leoncio żąda, aby Madeleine oddała mu syna. Madeleine z pomocą rodziców składa skargę na komisariacie policji. José Leoncio decyduje się oddać Madeleine Juve. Filó zgadza się pójść do łóżka z José. Irma kłóci się z Madeleine, gdy dowiaduje się, że jej siostra powiedziała Juve, że jego ojciec nie żyje.

Emisja w czwartek 29 lutego o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+


Odcinek 9:

José jest podekscytowany faktem, że zostanie ojcem Tadeo. Filó mówi Tadeo, że nikt nie może o tym wiedzieć. Madeleine zabrania komukolwiek rozmawianiać z Juve o ojcu. Stary człowiek z rzeki ratuje Marię. Irma zaprasza Gustavo do swojego domu, a Antero się złości. Madeleine chce spróbować związku z Gustavo. Juma postrzega Marię jako jaguara. José bierze Tadeo do swojej świty. María mówi Jumie, że to dobrze, że ludzie się ich boją. Irma jedzie do Pantanal i odkrywa, że ​​Tadeo jest synem José.

Emisja w piątek 1 marca o godz. 17:00 w Novelas+Więcej informacji o telenoweli "Dzika miłość" na stronie:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Dzika miłość" (Pantanal), telenowela, Brazylia, 2022; Reżyseria: Rogério Gomes; Występują: Alanis Guillen, Jesuíta Barbosa, Marcos Palmeira, Juliana Paes, Karine Teles, José Loreto, Dira Paes, Murilo Benício, Julia Dalavia, Isabel Teixeira i inni.
604 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page