top of page

"Dzika miłość" – Niechciana ciąża

W odcinkach 1-4. telenoweli "Dzika miłość": Madeleine i José Leoncio pobierają się. Kobieta nie chce jednak zamieszkać na hacjendzie w Pantanal. Madeleine mówi Filó, że podejrzewa u siebie ciążę. María Marruá złości się na Gila za to, że znów zaszła w ciążę. Emisja w dniach od 20 do 23 lutego 2024 roku o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+.

Po tajemniczym zaginięciu ojca, José Leôncio zostaje zamożnym posiadaczem ziemskim w regionie Pantanal. Dwadzieścia lat później, wciąż prześladowany zniknięciem ojca, José musi stawić czoła błędom z przeszłości i przybyciu do Pantanal swojego syna Jove, który został mu odebrany po urodzeniu. Choć José Leôncio i Jove cieszą się z ponownego spotkania, muszą stawić czoła dzielącym ich różnicom. Młody Jove zakochuje się w Jumie, córce Marii Marruá i Gila. Juma nie otwiera przed nikim swojego serca, a od swojej matki nauczył się bronić przed „zwierzęcymi ludźmi”.Odcinek 1:

Juventino uczy swojego syna José Leoncio, który jest jeszcze dzieckiem, jazdy konnej. Jakiś czas później Juventino postanawia osiedlić się w Pantanal. José Leoncio wyjeżdża w delegację, a Juventino decyduje się zostać w hacjendzie. José Leoncio spotyka Filó i nawiązuje z nią romans. Po powrocie do hacjendy José Leoncio nie zastaje ojca. Mijają dwa lata, a Juventino nadal nie ma.

Emisja we wtorek 20 lutego godz. 16:50 (21:25) w Novelas+


Odcinek 2:

José Leoncio i Madeleine spotykają się, a Gustavo stara się im przeszkodzić. José Leoncio konfrontuje się z nim, a Madeleine decyduje, że woli zostać z José Leoncio. Spędzają razem noc. Mariana nie zgadza się z postawą swojej córki. José prosi Madeleine o rękę, aby mogli być razem, a ona przyjmuje oświadczyny, co złości Marianę.

Emisja w środę 21 lutego o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+Odcinek 3:

María słyszy zbliżającego się jaguara i wpada w desperację, gdy Gil postanawia stawić czoła zwierzęciu. Udaje jej się odstraszyć dzikie zwierze, zanim zaatakuje Gila. Tian i Quim irytują Filó, sugerując, że jest zainteresowana szefem. Irma jest zafascynowana opowieściami o Pantanielu, jakie opowiada jej szwagier, i próbuje go uwieść. Madeleine zauważa zainteresowanie Irmy José Leoncio. Madeleine i José Leoncio pobierają się, a ona nie chce jechać do Pantanalu.

Emisja w czwartek 22 lutego o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+


Odcinek 4:

Antero zmusza Madeleine, aby udała się z mężem do Pantanal. José Leoncio daje Antero pieniądze na spłatę długów. Filó bardzo się denerwuje, gdy dowiaduje się, że José Leoncio się ożenił. Madeleine towarzyszy mężowi w podróży do Pantanal. Czas mija, a Madeleine nie przystosowuje się do życia w hacjendzie. José Leoncio mówi jej, że nie mogą jeszcze jechać do Rio de Janeiro. Madeleine mówi Filó, że podejrzewa u siebie ciążę. María Marruá złości się na Gila za to, że znów zaszła w ciążę. Irma prosi Gustavo o pomoc.

Emisja w piątek 23 lutego o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+Więcej informacji o telenoweli "Dzika miłość" na stronie:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Dzika miłość" (Pantanal), telenowela, Brazylia, 2022; Reżyseria: Rogério Gomes; Występują: Alanis Guillen, Jesuíta Barbosa, Marcos Palmeira, Juliana Paes, Karine Teles, José Loreto, Dira Paes, Murilo Benício, Julia Dalavia, Isabel Teixeira i inni.
2123 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV