top of page

"Dzika miłość" – Śmierć Maríi

W odcinkach 10-14. telenoweli "Dzika miłość": W zemście za wydarzenia z przeszłości Lucio zabija Marię. Dorosła już Juma chowa matkę obok miejsca pochówku ojca. Emisja w dniach od 4 do 8 marca 2024 roku o godz. 17:00 w Novelas+.

Po tajemniczym zaginięciu ojca, José Leôncio zostaje zamożnym posiadaczem ziemskim w regionie Pantanal. Dwadzieścia lat później, wciąż prześladowany zniknięciem ojca, José musi stawić czoła błędom z przeszłości i przybyciu do Pantanal swojego syna Jove, który został mu odebrany po urodzeniu. Choć José Leôncio i Jove cieszą się z ponownego spotkania, muszą stawić czoła dzielącym ich różnicom. Młody Jove zakochuje się w Jumie, córce Marii Marruá i Gila. Juma nie otwiera przed nikim swojego serca, a od swojej matki nauczył się bronić przed „zwierzęcymi ludźmi”.Odcinek 10:

Filó kłóci się z José w sprawie Irmy. Irma mówi José, że Juve myśli, że nie żyje. José idzie do łóżka z Irmą. Mariana wścieka się, gdy dowiaduje się, że Irma pojechała do Pantanal. Madeleine prosi Irmę o wyjaśnienia. Juve jest zadowolony z historii, jakie opowiadają mu o José. Gustavo opuszcza Madeleine. Filó i José decydują się być razem.

Emisja w poniedziałek 4 marca godz. 17:00 w Novelas+


Odcinek 11:

José Leoncio zatrudnia Tiberio do kierowania pionkami. Lucio próbuje przekonać Mudę, aby zapomniał o zemście na Gilu i Marii. Madeleine obwinia Irmę za zły wpływ na Juventino. María Marrua znajduje Mudę zagubionego przed swoją chatą. Muda udaje, że nic nie mówi, a Juma prosi matkę, aby do niej nie strzelała. Lucio decyduje się pozostać w Pantanal z powodu Mudy. María Marrua znika, a Juma podejrzewa Mudę.

Emisja we wtorek 5 marca o godz. 17:00 w Novelas+


Odcinek 12:

María Marruá zamienia się w jaguara i atakuje Lucio. Juma chowa matkę. Irma próbuje wyjaśnić Juventino, dlaczego nie powiedziała mu o jego ojcu i zachęca go, aby napisał do José Leoncio. Juma słyszy jaguara w pobliżu swojego domu i wierzy, że to jego matka. Ari przynosi José Leoncio list od Juventino. Stary Człowiek z rzeki przemienia się w anakondę i zabija Lucio. José Leoncio odwiedza hacjendę de Tenorio. Tadeo i Filó przekazują José list od Juve.

Emisja w środę 6 marca o godz. 17:00 w Novelas+


Odcinek 13:

José zaprasza Juve do Pantanalu i organizuje przyjęcie na jego powitanie. Tiberio udaje się do domu Marii Marruá, a Juma mówi mu, że zmarła. Tadeo udaje się do domu Tenorio i spotyka Gutę. José postanawia zostawić Mudę i Jumę samych, ale każe swoim pracownikom opiekować się nimi na odległość. Tenorio chce, aby Guta związał się z Juve dla pieniędzy. Alcides nęka Gutę. Tadeo zabiera Juve z lotniska. José jest urażony, ponieważ Juve nie je mięsa, na co Filó go karci.

Emisja w czwartek 7 marca o godz. 17:00 w Novelas+


Odcinek 14:

Juventino i José Leoncio zaczynają dostrzegać różnice. Juve mówi José, że nie ma zamiaru mieszkać w Pantanalu. Muda jest przerażona, gdy słyszy, jak Stary Człowiek z rzeki mówi Jumie o śmierci bandyty, który zabił Maríę Marruá. Guta zmierzy się z Tenorio. Juma i María pływają w wodach rzeki.

Emisja w piątek 8 marca o godz. 17:00 w Novelas+Więcej informacji o telenoweli "Dzika miłość" na stronie:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Dzika miłość" (Pantanal), telenowela, Brazylia, 2022; Reżyseria: Rogério Gomes; Występują: Alanis Guillen, Jesuíta Barbosa, Marcos Palmeira, Juliana Paes, Karine Teles, José Loreto, Dira Paes, Murilo Benício, Julia Dalavia, Isabel Teixeira i inni.
1123 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV