top of page

Fernando Colunga bohaterem gejowskiego skandalu

Życie osobiste meksykańskiego aktora zawsze pozostawało owiane tajemnicą, co jeszcze bardziej potęgowało zaintersowanie mediów. Niedawno pojawiły się kolejne rewelacje na temat prywatnego życia największego niegdyś amanta telenowel.

Przez cała ponad 30-letnią karierę aktor Fernando Colunga, znany w Polsce między innymi z takich telenowel jak "Maria z przedmieścia", "Paulina" czy "Esmeralda", zawsze był bardzo powściągliwy z ujawnianiem swojego życia prywatnego. W ostatnich latach spekulowało się, że latynoski przystojniak jest w związku z aktorką Blancą Soto ("Eva Luna"), z którą w 2013 roku grali protagonistów telenoweli "Porque el amor manda".Jeszcze wcześniej meksykańska prasa donosiła o jego burzliwym i krótkim związku z aktorką i piosenkarką Thalíą, z którą miał przeżyć gorący romans na planie hitowej "Marii z przedmieścia". Jednak przez te wszystkie lat nie brakowało również plotek o możliwym utrzymywaniu przez aktora kontaktów homoseksualnych.


Niedawno meksykański dziennikarz Edgar Pérez ujawnił kolejny możliwy związek Colungi, tym razem z potężnym w kraju politykiem. Według felietonisty aktor utrzymywał relacje z byłym gubernatorem Rafaelem Moreno. Szczegółowo ujawnił, że obaj byli w luksusowym hotelu, w którym wynajęli cały budynek w obawie przed odkryciem.Według Edgara polityk gwarantował aktorowi życie pełne luksusów, w tym helikoptery do poruszania się i całą ekipę ochroniarzy. Jak dotąd Fernando nie skomentował wypowiedzi dziennikarza. Aktor wkrótce zadebiutuje na antenie Telemundo w Stanach Zjednoczonych, jako bohater nowego serialu "Malverde: El Santo Patrón".

4715 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page