top of page

Kto jest kim: Poznaj bohaterów "Bogaci też płaczą"

W towarzystwie znakomitej obsady, Claudia Martin i Sebastián Rulli grają główne role w nowej wersji najsłynniejszej telenoweli wszechczasów. Poznajcie aktorów, którzy ożywią postacie niezapomnianej "Marii z przedmieścia".

Miłość i słodycz skonfrontują się z kłamstwami, zazdrością i intrygą w telenoweli "Bogaci też płaczą" (oryg. Los ricos tambien lloran), nowej wersji hitowej "Marii z przedmieścia". Poznajcie bohaterów telenoweli z Claudią Martin i Sebastiánem Rullim w rolach głównych, których losy będzie można śledzić już od 24 kwietnia na antenie Novelas+.Telenowela opowiada historię Mariany, młodej i charyzmatycznej dziewczyny, która po śmierci swojego ukochanego ojca zostaje wyrzucona przez macochę z rancza w stanie Guanajuato. Los sprawia, że ratuje życie Alberto Salvatierrze, magnatowi przemysłu spożywczego, który w podzięce zabiera ją do swojego domu, gdzie poznaje młodego Luisa Alberto Salvatierrę. Między Marianą i Alberto rodzi się głębokie uczucie, ale młodzi będą musieli stawić czoła różnicom społecznym, jakie ich dzielą i udowodnić, że prawdziwa miłość nie ma granic, a pieniądze nie są wyznacznikiem szczęścia. Mariana nawet w swojej pozornej biedzie pozna szczęście, które może dać tylko miłość, ale kiedy jej prawdziwe przeznaczenie zostanie odkryte, dowie się, że… bogaci też płaczą.


Mariana Villareal (Claudia Martin)

Prosta, charyzmatyczna i inteligentna dziewczyna, która musi walczyć z przeciwnościami losu. Przypadek doprowadzi ją do poznania znanego biznesmena Alberto Salvatierry, który wdzięczny za uratowanie życia zaoferuje jej ochronę, gdy odkryje problemy, przez które przechodzi. Tym sposobem trafia do dou rodziny Salvatierra. W luksusowej rezydencji milionerów Mariana odnajdzie nie tylko słodycz utraconej rodziny, ale także kłamstwa, intrygi i oczywiście… miłość. Kiedy poznaje młodego Luisa Alberto, w jej sercu zrodzi się uczucie, którego nie będzie w stanie powstrzymać i które poprowadzi ją do stoczenia wielu bitew.


Luis Alberto Salvatierra (Sebastián Rulli)

Przystojny milioner żyjący z poczuciem winy za śmierć młodszego brata. Zobowiązania społeczne i hazard odciągną go od smutku, ale spowodują niekończące się konfrontacje między nim a jego ojcem Don Alberto. Jako syn jednego z najpotężniejszych ludzi w kraju, będzie noisł duży ciężar na swoich barkach. Kiedy jego droga skrzyżuje się z Marianą, jego introwertyczna i powściągliwa osobowość, wraz z imprezową duszą i uzależnieniem od hazardu, zaczną zwracać się ku miłości.


Soraya Montenegro (Fabiola Guajardo)

W hołdzie dla poprzedniej wersji i kultowej roli, jaką Itatí Cantoral wykreowała w przeszłości, aktorka Fabiola Guajardo również nosi imię Soraya Montenegro. Ten czarny charakter będzie miał silną osobowość, a także będzie atrakcyjny i arogancki. Jej ambicja doprowadzi ją do zdobycia wszystkiego, czego zapragnie, bez względu na to, kto będzie stał po drodze, by to osiągnąć. Od najmłodszych lat utrzymywała bliską relację z Luisem Alberto, z którym łączy ich namiętność. Jej plany poślubienia Luisa Alberto i zostania wielką właścicielką rodzinnego interesu legną w gruzach wraz z pojawieniem się Mariany, ale ona nie zamierza siedzieć bezczynnie.


León Alfaro (Víctor González)

Z mroczną i perwersyjną osobowością León będzie prawą ręką rodziny Salvatierra. Będzie jednak żywić ogromną urazę do patriarchy rodu, gdyż ożenił się z wielką miłością jego młodości. Biznesmen grany przez Víctora Gonzáleza będzie poruszony żądzą zemsty na wszystkich i nie zawaha się manipulować rodzinnym biznesem na swoją korzyść, aby zbudować własne imperium i zostawić Salvatierrów na ulicy.


Alberto Salvatierra (Guillermo García Cantú)

Głowa rodziny Salvatierra, człowiek całkowicie oddanym swojej rodzinie i pracy. Mimo silnego charakteru posiada szlachetne uczucia i wielkie serce, które zostawią go na łasce wszystkich, którzy chcą przejąć jego majątek. W młodości ożenił się z Eleną, z którą miał dwóch synów - Luisa Alberto i Matíasa. Santiago, syna swojej drugiej żony Danieli, traktuje jak własne dziecko. Dzięki Marianie znajdzie nową szansę na życie, której odwdzięczy się udzielając jej schronienia we własnej rezydencji. Szlachetność Alberta sprawi, że będzie ignorował urazę, która go otacza i niebezpieczeństwo, na jakie jest narażony.


Daniela (Alejandra Barros)

Druga żona Don Alberto Salvatierry. Daniela jest piękną, inteligentną i uczciwą kobietą, która będzie zabiegać o swoje szczęście, ale przede wszystkim o dobro syna Santiago (Diego Klein). Daniela będzie musiała mierzyć się z opinią wielu ludzi którzy twierdzą, że jest z Don Alberto tylko dla jego pieniędzy.


Elena (Azela Robinson)

Matką Luisa Alberto i była żona Don Alberto Salvatierry. Mimo rozwodu z biznesmenem będzie nadal pracować w jego imperium. Choć stara się pozować na szczęśliwą i spełnioną, będzie przepełniona goryczą i urazą, głównie do najstarszego syna, którego będzie winić za śmierć Matíasa.


Santiago (Diego Klein)

Syn Danieli, Santiago jest uczciwym i zdyscyplinowanym człowiekiem, mającym jasne i sprecyzowane cele. Zobaczy w Don Alberto ojcowski wzór, za którym tak bardzo tęsknił, i pomimo prób zbliżenia się do Luisa Alberto postrzeganego jako starszego brata, ich relacja będzie odległa.


Premierowe odcinki telenoweli "Bogaci też płaczą" od poniedziałku do piątku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.1636 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page