top of page

Kto jest kim?: Poznaj bohaterów "Imperium kłamstw"

Już w środę 13 października na antenie telewizji Novelas+ zadebiutuje nowa meksykańska telenowela "Imperium kłamstw" (oryg. Imperio de mentiras). Zobaczcie w jakich bohaterów wcielą się tym razem wielkie gwiazdy Televisy - Angelique Boyer ("Otchłań namiętności", Za głosem serca"), Andrés Palacios ("Uzurpatorka"), czy niezapomniana "Esmeralda" Leticia Calderón.
Elisa (Angelique Boyer)

Piękna młoda kobieta, prosta i gorliwa obrończyni kobiet i ich praw. Jest kuratorką sztuki i pasjonatką antropologii kultury. Przedsiębiorcza, nowoczesna i odważna. Kocha swoją rodzinę ponad wszystko i podziwia Augusto, swojego ojca. Chociaż miała pewne związki, miłość nie jest jej priorytetem. Ufa ludziom, których bardzo kocha, jest opiekuńcza i uczciwa wobec swojego otoczenia. Ma bardzo dobrze określone wartości, które zostały jej wpojone; jest zainteresowana byciem kobietą spełnioną i odnoszącą sukcesy. Jej świat wali się, gdy odkrywa, kim naprawdę był jej ojciec, po tym, jak został zamordowany wraz z młodą kobietą, której nikt nie zna, a wraz z nagłym pojawieniem się w jej życiu Dario, gangstera, który groźbami zmusza ją do pracy dla nich. Nieświadomie angażuje się w nielegalny biznes poprzez swoją galerię sztuki, która był wykorzystywany przez jej ojca jako przykrywka dla takich oszukańczych działań. Miłość pojawia się w jej życiu niespodziewanie, gdy staje twarzą w twarz z Leonardem Velasco, narzeczonym Julii, młodej zamordowanej kobiety. Chętni do odkrycia prawdy, oboje staną w obliczu wielkich niebezpieczeństw i razem stworzą ekscytującą historię miłosną.Leonardo (Andrés Palacios)

Agent śledczy. Nieustraszony, uczciwy, żądny przygód i niezwykle surowy w przestrzeganiu i egzekwowaniu prawa. Ma prostą i bardzo tradycyjną rodzinę, którą kocha i bezwarunkowo chroni. Jego bohaterem jest jego brat José Luis, który podobnie jak on jest policjantem. Po odznaczeniu za bohaterstwo i zaręczeniu się ze swoją dziewczyną Julią otrzymuje szczęśliwą wiadomość, że wkrótce zostanie ojcem. To szczęście trwa tylko kilka godzin, ponieważ jego dziewczyna zostaje znaleziona martwa obok Augusta Cantú. Leonardo musi przezwyciężyć ból i rozpocząć poszukiwanie prawdy, aby nie dopuścić do zbrukania pamięci narzeczonej. Zdając sobie sprawę, że Elisa Cantú może być odpowiedzią, postanawia za nią podążać i angażuje się w fikcyjny romans, który stopniowo stanie się piękną rzeczywistością i sprawi, że znów uwierzy w miłość. Teraz kocha Elisę i wierzy w nią, ale daleko mu do tego, by tak jak Julia ukrywać przed nią informacje. Leonardo będzie skonfliktowany, gdy dowie się, że kobieta, którą kocha, została uznana za przestępcę i będzie musiał wybrać między uratowaniem jej a zastosowaniem prawa.Victoria (Leticia Calderón)

Piękna i elegancka dojrzała kobieta, jest klasistką, choć bierze udział w akcjach charytatywnych tylko po to, by zachować pozory. Kocha swoje córki, ale chce, żeby podporządkowały się jej woli. Miała nieszczęśliwe małżeństwo z Augustem, a po jego śmierci ponownie zakochuje się w Eugenio Serrano, którego uważa za szczerego i opiekuńczego. Ma trzy córki: Maríę José, Elisę i Renatę; ta ostatnia cierpi na schizofrenię, która zawsze była jej najgorszym koszmarem i starała się ukryć to przed społeczeństwem.

Eugenio (Alejandro Camacho)

Potężny biznesmen z podwójnymi standardami. Jest manipulujący, kontrolujący i okrutny. Kłamie i oszukuje otaczających go ludzi, zawsze motywowany pasją i żądzą władzy. Zawsze był zakochany w Victorii Cantú, żonie swojego najlepszego przyjaciela. Wobec Victorii i ich córek Eugenio jest miły, szlachetny i robi wszystko, aby je chronić. Po zamordowaniu Augusto i groźbie ze strony Dario, jego nieślubnego syna, udaje mu się skłonić Elisę do przyjścia do niego po pomoc i zdobywa dużą część „Grupo Cantú”. Sonia jest jego żoną, którą poddaje fizycznej i emocjonalnej przemocy. Udaje mu się rozkochać Victorię. Będzie musiał zmierzyć się z Elisą, która nie chce pozostać zagrożona, a on będzie zagrożony wykryciem, ponieważ Elisa nie jest sama, będzie miała wsparcie Leonarda.
Renata (Susana González)

Piękna, wrażliwa z zaburzeniami psychicznymi, które czynią ją bezbronną. Jednak nie ma hamulców; staje twarzą w twarz z prawdą bez strachu przed konfrontacją z tymi, którzy mogą ją skrzywdzić. Wyszła za mąż za Marcelo, którego kocha i z którym pragnie mieć dziecko, choć jest to medycznie niemożliwe ze względu na rodzaj przyjmowanych leków. Zawsze czuła się zdegradowana przez rodziców z powodu swojej choroby i myślała, że ​​poślubiając Marcelo uwolni się z ich jarzma. Jednak Marcelo szukał tylko finansowego dobrobytu i stał się częścią manipulacji jej rodziców. Renata mierzy się z Elisą po śmierci ojca, ale z czasem odkrywa, że ​​jej siostra szuka jedynie szczęścia.


Marcelo (Juan Martín Jáuregui)

Atrakcyjny, ryzykowny, nielojalny i manipulujący Jest żonaty z Renatą, którą uważa za gwarancję zdobycia pozycji, której zawsze pragnął. Sprawia, że ​​wierzy, że wspiera ją w jej marzeniu o urodzeniu dziecka, ale tak naprawdę to jest mu najmniej potrzebne, gdyż nie chce być z nią w żaden sposób związany. Jest kochankiem Sonii, żony Eugenio Serrano. Nienawidzi Victorii, ponieważ zawsze go poniżała. Próbując zdobyć fortunę, która pozwoli mu pozbyć się Cantu, wpada w pułapkę, która prowadzi go do przeżycia najgorszego koszmaru.Pierwszy odcinek "Imperium kłamstw" już w środę 13 października o godz. 15:00 w Novelas+.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page