top of page

Kto śpiewa piosenkę przewodnią nowej wersji "Rubí"?

Jesteście ciekawi, kto wykonuje piosenkę przewodnią nowej wersji hitowej telenoweli "Rubí"? Odpowiedź poniżej.

"Es una descarada por ser la más hermosa, no tiene casi nada, pero le gusta la vida cara…". Takimi słowami zaczynał się każdy odcinek "Rubí", hitowej telenoweli z Bárbarą Mori, która w 2004 oku podbiła serca widzów na całym świecie. Nowa wersja tej telenoweli, którą od 14 kwietnia możecie oglądać z polskimi napisami na specjalnie dedykowanej podstronie naszego portalu, nie jest gorsza i również ma swoją piosenkę przewodnią.


Rozpoczynający każdy odcinek utwór, wykonuje tym razem sama odtwórczyni głównej roli, czyli aktorka Camila Sodi. Co ciekawe, jest to ten sama piosenka, którą przed latami wykonywała jej ciotka, czyli słynna Thalía, gwiazda takich telenowel, jak "Marimar", "Maria z przedmieścia", czy "Rosalinda".


Muzyczny przebój nosi tytuł "A quién le importa" i pochodzi z 1986, jego oryginalnym wykonawcą był hiszpański zespół Alaska i Dinarama. Piosenka ma silne przesłanie, które idealnie pasuje do sposobu bycia postaci kreowanej przez Sodi.


Posłuchajcie, jak piosenka brzmiała w wykonaniu Thalíi!

Nowa wersja "Rubí" łączy w sobie wątki rozgrywające się w dwóch ramach czasowych: teraźniejszości i przeszłości. Historia zaczyna się, gdy młoda dziennikarka Carla (Ela Velden) przekonuje Rubí (Sodi), tajemniczą kobietę mieszkającą w odosobnienej ciemnej rezydencji, aby opowiedziała historię swojego życia oraz dlaczego z własnej woli zdecydowała odizolować się od świata zewnętrznego.


Dowiaduje się od niej, że była ambitną kobietą o skromnym pochodzeniu, zdecydowaną wykorzystać swoje oszałamiające piękno i kobiece podstępy, aby ucieczki od ubóstwa, niezależnie od tego, czy wyrządzi tym krzywdę niewinnym ludziom.Oglądaj odcinki "Rubí" w polskiej wersji językowej - więcej


1410 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Kommentare


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page