top of page

"Macocha" – Odcinek 27: Nie ma rzeczy niemożliwych

W 27. odcinku telenoweli "Macocha": Marcia jest pewna, że ​​Esteban jest niewinny, ale Iñaki prosi ją, aby nie traciła obiektywizmu. Nocą Marcia i Esteban kochają się. Emisja 16 kwietnia 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Oskarżona o zbrodnię, której nie popełniła, Marcia Cisneros zostaje skazana na 35 lat więzienia. Jej mąż Esteban Lombardo uważa ją nie tylko za morderczynię, ale także cudzołożnicę, która zabiła kochanka, aby zatuszować zdradę. Opuszczona przez wszystkich i publicznie potępiona studiuje prawo. Dwadzieścia lat później prawnikowi udaje się uzyskać przedterminowe zwolnienie, a Marcia wraca do domu, zdeterminowana odzyskać dzieci i oczyścić swoje imię.Odcinek 27:


Florencii udaje się nagrać Marcię z Álvaro, a później zmanipulować wideo. Lucía widzi Marisę opuszczającą mieszkanie Álvaro. Marcia przyznaje, że nadal darzy Estebana uczuciem. Esteban jasno daje do zrozumienia Pauli, że ich związek może być tylko przyjaźnią. Florencia dzieli się z Lucrecią i Emilią tym, co planuje zrobić z filmem.


Marisa chce pomóc Lucii wyjaśnić nieporozumienia z Pablo, w tym celu prosi Omara o pomoc. Florencia próbuje przekonać Rufino do przyjęcia stanowiska w firmie. Lucía przyznaje, że nigdy nie była zakochana w Omarze. Lucrecia kpi z Marisy, gdy widzi, że żadne z jej dzieci nie zwraca na nią uwagi.Lucrecia organizuje kolację z okazji ślubu brata. Lucía wyznaje Pablo swoje uczcuca, on uspokaja ją pocałunkiem.


Emisja we wtorek 16 kwietnia o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Macocha" na stronie:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Macocha" (La madrastra), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sergio Cataño, Héctor Márquez Campos; Występują: Aracely Arámbula, Andrés Palacios, Marisol del Olmo, Juan Carlos Barreto, Martha Julia, Marco Treviño, Cecilia Gabriela, Juan Martín Jauregui, Isadora González, Denia Agalianou, Adrián Di Monte, Alberto Pavón i inni.
4520 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page