top of page

"Macocha" – Odcinek 42: Lucrecia szpieguje siostrę

W 42. odcinku telenoweli "Macocha": Podejrzani otrzymują anonimowy list od „syna Antonio Gila”. Marcia przyłapuje Albę na całowaniu Hugo i zwalnia ją. Emisja 7 maja 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Oskarżona o zbrodnię, której nie popełniła, Marcia Cisneros zostaje skazana na 35 lat więzienia. Jej mąż Esteban Lombardo uważa ją nie tylko za morderczynię, ale także cudzołożnicę, która zabiła kochanka, aby zatuszować zdradę. Opuszczona przez wszystkich i publicznie potępiona studiuje prawo. Dwadzieścia lat później prawnikowi udaje się uzyskać przedterminowe zwolnienie, a Marcia wraca do domu, zdeterminowana odzyskać dzieci i oczyścić swoje imię.Odcinek 42:


Marcia składa propozycję złapania mordercy Antonio Gila. Lucía przerywa Rafaelowi i Jimenie. Esteban informuje Donato, że nie planuje już dawać mu udziałów w firmie. Lucrecia szpieguje Inés z Bruno. Marcia zapewnia Jimenę, że wkrótce odkryją mordercę jej ojca.


Marisa denerwuje się na Paulę, gdy widzi, że ta nie przestrzega jej wskazówek odnośnie prezentacji. Florencia, Lucrecia i Emilia otrzymują anonimowy list, który wyprowadza je z równowgi. Esteban przyznaje się przed Marcią, że za milczenie Donato i Bruna zapłacił udziałami w firmie.


Alba przyznaje, że zakochała się w Hugo, Marcia czując się zdradzona, wyrzuca ją z firmy.


Emisja we wtorek 7 maja o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Macocha" na stronie:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Macocha" (La madrastra), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sergio Cataño, Héctor Márquez Campos; Występują: Aracely Arámbula, Andrés Palacios, Marisol del Olmo, Juan Carlos Barreto, Martha Julia, Marco Treviño, Cecilia Gabriela, Juan Martín Jauregui, Isadora González, Denia Agalianou, Adrián Di Monte, Alberto Pavón i inni.
5830 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page