top of page

"Macocha" – Odcinek 44: Chęć odwetu

W 44. odcinku telenoweli "Macocha": Paula zmienia kostiumy na prezentację, nie spodziewając się, że Marcii uda się wyjść z tego obronną ręką. Esteban ostrzega Paulę, że zostanie pozwana. W chęci odwetu Paula próbuje zabić Marcię. Emisja 9 maja 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Oskarżona o zbrodnię, której nie popełniła, Marcia Cisneros zostaje skazana na 35 lat więzienia. Jej mąż Esteban Lombardo uważa ją nie tylko za morderczynię, ale także cudzołożnicę, która zabiła kochanka, aby zatuszować zdradę. Opuszczona przez wszystkich i publicznie potępiona studiuje prawo. Dwadzieścia lat później prawnikowi udaje się uzyskać przedterminowe zwolnienie, a Marcia wraca do domu, zdeterminowana odzyskać dzieci i oczyścić swoje imię.Odcinek 44:


Marcia zapewnia Estebana, że ​​jedyne, czego szuka, to tego, kto z jego przyjaciół jest zamieszany w jej porwanie, i pokazuje mu efekty śledztwa. Lucía dowiaduje się, że zostałą finalistką konkursu fotograficznego. Lucrecia szuka Jimeny, aby jej powiedzieć, że taka sierota jak ona nie może należeć do jej rodziny.


Marisa mówi Lucíi, że to ona zgłosiła ją do konkursu fotograficznego. Marcia zapewnia Lucrecię, że jedyne, czego pragnie, to mieć kontrolę nad Estebanem, ponieważ nadal jest zakochana w swoim bracie, Lucrecia ją uderza. Esteban pobiera próbkę włosów Lucrecii.Esteban grozi Pauli pozwem za niewykonanie umowy, ona w zemście udaje się do biura Marcii, aby ją zastrzelić.


Emisja w czwartek 9 maja o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Macocha" na stronie:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Macocha" (La madrastra), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sergio Cataño, Héctor Márquez Campos; Występują: Aracely Arámbula, Andrés Palacios, Marisol del Olmo, Juan Carlos Barreto, Martha Julia, Marco Treviño, Cecilia Gabriela, Juan Martín Jauregui, Isadora González, Denia Agalianou, Adrián Di Monte, Alberto Pavón i inni.
4673 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page