top of page

"Macocha" – Odcinek 47: Błaganie o przebaczenie

W 47. odcinku telenoweli "Macocha": Esteban przeprasza Marcię za to, że w przeszłości jej nie ufał. Lucrecia prawie wyjawia sekret Marcii, a Omar szuka jej, by się z nią skonfrontować. Emisja 14 maja 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Oskarżona o zbrodnię, której nie popełniła, Marcia Cisneros zostaje skazana na 35 lat więzienia. Jej mąż Esteban Lombardo uważa ją nie tylko za morderczynię, ale także cudzołożnicę, która zabiła kochanka, aby zatuszować zdradę. Opuszczona przez wszystkich i publicznie potępiona studiuje prawo. Dwadzieścia lat później prawnikowi udaje się uzyskać przedterminowe zwolnienie, a Marcia wraca do domu, zdeterminowana odzyskać dzieci i oczyścić swoje imię.Odcinek 47:


Marcia powtarza Estebanowi, że nie jest morderczynią Nicolása, ten po raz pierwszy zapewnia ją, że wierzy w jej niewinność i prosi o przebaczenie. Florencia wyjawia Marcii, że Emilia była kochanką Nicolása i w zamian za wyznanie kolejnych prawd o możliwym mordercy, prosi ją o wycofanie wszelkich postawionych jej zarzutów.


Lucía zostaje zbadana przez lekarza, który potwierdza, że ​​nie jest w ciąży. Lucrecia wraca do rezydencji Lombardo gotowa wyjawić przeszłość Marisy, ale Estebanowi udaje się ją powstrzymać. Marcii udaje się potwierdzić, że ​​Emilia była kochanką Nicolása i konfrontuje się z nią.Esteban informuje Marcię, że Omar już wie, że Marcia i Marisa to ta sama osoba.


Emisja we wtorek 14 maja o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Macocha" na stronie:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Macocha" (La madrastra), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sergio Cataño, Héctor Márquez Campos; Występują: Aracely Arámbula, Andrés Palacios, Marisol del Olmo, Juan Carlos Barreto, Martha Julia, Marco Treviño, Cecilia Gabriela, Juan Martín Jauregui, Isadora González, Denia Agalianou, Adrián Di Monte, Alberto Pavón i inni.
6892 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page