top of page

"Macocha" – Odcinek 49: "Jesteś naszą matką?"

W 49. odcinku telenoweli "Macocha": Lucrecia zadaje Marcii ostateczny cios, wyjawiając Hugo i Lucíi, że jest ona ich matką. Donato obwinia Bruna za problemy w firmie. Emisja 16 maja 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Oskarżona o zbrodnię, której nie popełniła, Marcia Cisneros zostaje skazana na 35 lat więzienia. Jej mąż Esteban Lombardo uważa ją nie tylko za morderczynię, ale także cudzołożnicę, która zabiła kochanka, aby zatuszować zdradę. Opuszczona przez wszystkich i publicznie potępiona studiuje prawo. Dwadzieścia lat później prawnikowi udaje się uzyskać przedterminowe zwolnienie, a Marcia wraca do domu, zdeterminowana odzyskać dzieci i oczyścić swoje imię.Odcinek 49:


Donato prosi Bruna, aby zastosował się do jego wskazówek, aby oczyścić się ze skandalu z udziałem Estebana, Marisa prosi Betinę o wyjaśnienia, a ta zapewnia ją, że była ofiarą Dantego Albertiego. Inés informuje Emilię, że Lucía jest córką Estebana, ponieważ udowodniła to, wykonując test DNA.


Inés rozmawia z Lucrecią w sprawie zmienionego przez nią testu DNA i zapewnia ją, że jeśli nie chce iść do więzienia, będzie musiała zaakceptować warunki Estebana. Donato i Bruno są przesłuchiwani przez porucznik Acuñę, obaj odcinają się od skandalu łączącego z Estebanem. Marcia widzi mężczyznę, który ją prześladuje.Emilia wyjawia Donato, że syn, którego straciła wiele lat temu, był synem Nicolása. Lucía pyta Marisę, czy jest jej prawdziwą matką.


Emisja w czwartek 16 maja o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Macocha" na stronie:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Macocha" (La madrastra), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sergio Cataño, Héctor Márquez Campos; Występują: Aracely Arámbula, Andrés Palacios, Marisol del Olmo, Juan Carlos Barreto, Martha Julia, Marco Treviño, Cecilia Gabriela, Juan Martín Jauregui, Isadora González, Denia Agalianou, Adrián Di Monte, Alberto Pavón i inni.
6459 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page