top of page

"Niezwyciężona miłość" – Odcinek 11: "Witaj w rodzinie"

W 11. odcinku telenoweli "Niezwyciężona miłość": Po uratowaniu Olivera Gael ponownie zatrudnia Leonę jako swoją asystentkę, pomimo sprzeciwu rodziny; Benjamin i Ana Julia mają wypadek. Emisja 3 czerwca 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Leona, po niespodziewanej śmierci swoich najbliższych wyrusza w podróż, by wymierzyć sprawiedliwość i zemścić się na tych, którzy ją skrzywdzili. Pełna bólu i zemsty z czasem odkrywa, że jej uznane za zmarłe, dzieci, tak naprawdę żyją, a prawdziwa miłość, w którą przestała wierzyć, niespodziewanie pojawi się na jej drodze. Czy pragnienie sprawiedliwości za wszelką cenę będzie silniejsze od odbudowania więzi z dziećmi. Czy miłość okaże się niezwyciężona w obliczu zemsty?Odcinek 11:


Gael dziękuje Leonie za uratowanie Olivera. Calixto udaje Ramsésa i spotyka się z Lolą, prosząc ją, aby została jego kochanką. Columba jest zdenerwowana, gdy dowiaduje się, że to Leona uratowała Olivera i twierdzi, że to ona zaplanowała porwanie. David pyta Leonę, czy nadal kocha Gaela, a ona odpowiada mu, że jedyne, co w niej wzbudza, to nienawiść.


Gael pyta Leonę, czy jest związana z Davidem. Columba podważa władzę Leony w firmie. Columba prosi Calixto, aby spełnił ją jako mężczyznę, a ona będzie wiedziała, jak go nagrodzić. Leona stara się zdobyć zaufanie Kiki, ale ona ją odrzuca. Consuelo odbiera wyniki egzaminu. Ana Julia potwierdza, że ​​Kika zażywa narkotyki. Camila całuje Davida i wyznaje, że czuje się samotna.
Ana Julia, Benjamín i Kika biorą udział w wypadku samochodowym.


Emisja w poniedziałek 3 czerwca o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Niezwyciężona miłość" na stronie:


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Niezwyciężona miłość" (El amor invencible), telenowela, Meksyk, 2023; Reżyseria: Eric Morales; Występują: Angelique Boyer, Daniel Elbittar, Danilo Carrera, Marlene Favela, Guilermo Garcia Cantu, Leticia Calderón, Juan Soler, Víctor González, Arcelia Ramírez, Gabriela Platas, Alejandra Ambrosi, Luz María Jerez, Isabella Tena, Emiliano González, Ana Tena, Karla Gaytán i inni.

3624 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page