top of page

"Niezwyciężona miłość" – Odcinek 12: "To moja córka"

W 12. odcinku telenoweli "Niezwyciężona miłość": Leona odkrywa, że ​​Kika ma tę samą krew i będzie szukać sposobu, aby udowodnić, że jest córką, która została jej odebrana. Emisja 4 czerwca 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Leona, po niespodziewanej śmierci swoich najbliższych wyrusza w podróż, by wymierzyć sprawiedliwość i zemścić się na tych, którzy ją skrzywdzili. Pełna bólu i zemsty z czasem odkrywa, że jej uznane za zmarłe, dzieci, tak naprawdę żyją, a prawdziwa miłość, w którą przestała wierzyć, niespodziewanie pojawi się na jej drodze. Czy pragnienie sprawiedliwości za wszelką cenę będzie silniejsze od odbudowania więzi z dziećmi. Czy miłość okaże się niezwyciężona w obliczu zemsty?Odcinek 12:


David informuje Leonę, że Ana Julia i Kika są w szpitalu. Leona odkrywa, że ​​Kika ma tę samą grupę krwi co ona i będzie szukać sposobu, aby udowodnić, że jest jej córką. Gael wyjawia Leonie, że w przeszłości stracił syna.


Itzel wyznaje rodzinie, że lubi Benjamina, ale boi się zakochać. Jacinta chce wyznać Leonie, że Benjamin jest jej synem. Ramses uznaje, że Leona stała się aniołem stróżem dla jego rodziny. Ana Julia doznaje zatrzymania akcji serca. Lekarz informuje Gaela, że ​​jej serce na kilka sekund przestało bić.
Benjamin nie rozpoznaje Leony.


Emisja we wtorek 4 czerwca o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Niezwyciężona miłość" na stronie:


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Niezwyciężona miłość" (El amor invencible), telenowela, Meksyk, 2023; Reżyseria: Eric Morales; Występują: Angelique Boyer, Daniel Elbittar, Danilo Carrera, Marlene Favela, Guilermo Garcia Cantu, Leticia Calderón, Juan Soler, Víctor González, Arcelia Ramírez, Gabriela Platas, Alejandra Ambrosi, Luz María Jerez, Isabella Tena, Emiliano González, Ana Tena, Karla Gaytán i inni.

4095 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page