top of page

"Niezwyciężona miłość" – Odcinek 13: Miłość wróciła

W 13. odcinku telenoweli "Niezwyciężona miłość": Leona wyznaje Consuelo swoje uczucia do Davida. Kika budzi się po wypadku i słyszy, jak Josefa mówi, że Ana Julia jest adoptowana. Emisja 5 czerwca 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Leona, po niespodziewanej śmierci swoich najbliższych wyrusza w podróż, by wymierzyć sprawiedliwość i zemścić się na tych, którzy ją skrzywdzili. Pełna bólu i zemsty z czasem odkrywa, że jej uznane za zmarłe, dzieci, tak naprawdę żyją, a prawdziwa miłość, w którą przestała wierzyć, niespodziewanie pojawi się na jej drodze. Czy pragnienie sprawiedliwości za wszelką cenę będzie silniejsze od odbudowania więzi z dziećmi. Czy miłość okaże się niezwyciężona w obliczu zemsty?Odcinek 13:


David prosi Benjamina, aby nie czuł się winny wypadku, Leona próbuje go uspokoić. Ramsés mówi Kice, że kiedy wyjdzie ze szpitala, zacznie się rehabilitować. Leona jest pewna, że ​​znalazła już córkę, dlatego pragnie zdobyć sympatię Kiki. Josefa mówi Ramsésowi, że jeśli Ana Julia się obudzi, jest zdeterminowana powiedzieć jej prawdę.


Kika budzi się po wypadku i słyszy, jak Josefa mówi, że Ana Julia jest adoptowana. Leona wyznaje Consuelo, że darzy Davida uczuciem. Columba potwierdza Kice, że Ana Julia nie jest córką Camili, postanawiają wykorzystać tę informację na swoją korzyść. Leona towarzyszy Consuelo podczas biopsji.
Kika dziękuje Leonie za oddanie krwi, aby uratować jej życie. Leona prosi ją, aby dała jej szansę udowodnienia jej, że jest dobrą osobą.


Emisja w środę 5 czerwca o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Niezwyciężona miłość" na stronie:


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Niezwyciężona miłość" (El amor invencible), telenowela, Meksyk, 2023; Reżyseria: Eric Morales; Występują: Angelique Boyer, Daniel Elbittar, Danilo Carrera, Marlene Favela, Guilermo Garcia Cantu, Leticia Calderón, Juan Soler, Víctor González, Arcelia Ramírez, Gabriela Platas, Alejandra Ambrosi, Luz María Jerez, Isabella Tena, Emiliano González, Ana Tena, Karla Gaytán i inni.

3938 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page