top of page

"Niezwyciężona miłość" – Odcinek 14: Odzyskać stracony czas

W 14. odcinku telenoweli "Niezwyciężona miłość": David prosi Leonę, aby pozwoliła mu się z nią spotykać i rozpocząć wspólne szczęśliwe życie. Columba okazuje się być kochanką Ramsesa. Lola opuszcza dom. Emisja 6 czerwca 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Leona, po niespodziewanej śmierci swoich najbliższych wyrusza w podróż, by wymierzyć sprawiedliwość i zemścić się na tych, którzy ją skrzywdzili. Pełna bólu i zemsty z czasem odkrywa, że jej uznane za zmarłe, dzieci, tak naprawdę żyją, a prawdziwa miłość, w którą przestała wierzyć, niespodziewanie pojawi się na jej drodze. Czy pragnienie sprawiedliwości za wszelką cenę będzie silniejsze od odbudowania więzi z dziećmi. Czy miłość okaże się niezwyciężona w obliczu zemsty?Odcinek 14:


David wyrzuca Jeremiasa z domu, ten grozi rodzinie. David zaskakuje Leonę romantyczną kolacją nad morzem, oboje wyznają sobie miłość. Columba przeprasza Olivera za to, że nie była blisko niego.


Benjamín jest podekscytowany, gdy dowiaduje się, że Leona może zostać jego ciotką. Gael nie może przestać myśleć o Leonie. Columba uwodzi Ramsesa.
Ana Julia wyjawia Gaelowi, że czasami czuje, że jest jej ojcem, ponieważ Calixto jest bardzo odległy.


Emisja w czwartek 6 czerwca o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Niezwyciężona miłość" na stronie:


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Niezwyciężona miłość" (El amor invencible), telenowela, Meksyk, 2023; Reżyseria: Eric Morales; Występują: Angelique Boyer, Daniel Elbittar, Danilo Carrera, Marlene Favela, Guilermo Garcia Cantu, Leticia Calderón, Juan Soler, Víctor González, Arcelia Ramírez, Gabriela Platas, Alejandra Ambrosi, Luz María Jerez, Isabella Tena, Emiliano González, Ana Tena, Karla Gaytán i inni.

4060 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page