top of page

"Niezwyciężona miłość" – Odcinek 15: Cienie przeszłości

W 15. odcinku telenoweli "Niezwyciężona miłość": Ramsés przyłapuje Josefę z listem od jej dawnej miłości i konfrontuje się z nią. Benjamin żąda, aby David ujawnił, co ukrywa. Emisja 7 czerwca 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Leona, po niespodziewanej śmierci swoich najbliższych wyrusza w podróż, by wymierzyć sprawiedliwość i zemścić się na tych, którzy ją skrzywdzili. Pełna bólu i zemsty z czasem odkrywa, że jej uznane za zmarłe, dzieci, tak naprawdę żyją, a prawdziwa miłość, w którą przestała wierzyć, niespodziewanie pojawi się na jej drodze. Czy pragnienie sprawiedliwości za wszelką cenę będzie silniejsze od odbudowania więzi z dziećmi. Czy miłość okaże się niezwyciężona w obliczu zemsty?Odcinek 15:


Lola wiedząc, że jej ojciec nie ma pieniędzy na wynajęcie pokoju w hotelu, prosi Calixto o pomoc. Ramsés przyłapuje Josefę z listem od jej dawnej miłości i konfrontuje się z nią. Leona potwierdza Consuelo, że ma raka.


Calixto zaczyna spełniać życzenia Loli, ale w zamian prosi o pocałunek. Jeremías zapewnia Benjamína, że ​​David i jego matka okłamywali go przez całe życie.
Benjamín konfrontuje się z wujkiem i żąda, aby powiedział mu prawdę.


Emisja w piątek 7 czerwca o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Niezwyciężona miłość" na stronie:


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Niezwyciężona miłość" (El amor invencible), telenowela, Meksyk, 2023; Reżyseria: Eric Morales; Występują: Angelique Boyer, Daniel Elbittar, Danilo Carrera, Marlene Favela, Guilermo Garcia Cantu, Leticia Calderón, Juan Soler, Víctor González, Arcelia Ramírez, Gabriela Platas, Alejandra Ambrosi, Luz María Jerez, Isabella Tena, Emiliano González, Ana Tena, Karla Gaytán i inni.

3724 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page