top of page

"Niezwyciężona miłość" – Odcinek 16: Ból także jednoczy

W 16. odcinku telenoweli "Niezwyciężona miłość": David opowiada Benjaminowi o bolesnej przeszłości, która go prześladuje. Consuelo informuje rodzinę o swojej chorobie. Emisja 10 czerwca 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Leona, po niespodziewanej śmierci swoich najbliższych wyrusza w podróż, by wymierzyć sprawiedliwość i zemścić się na tych, którzy ją skrzywdzili. Pełna bólu i zemsty z czasem odkrywa, że jej uznane za zmarłe, dzieci, tak naprawdę żyją, a prawdziwa miłość, w którą przestała wierzyć, niespodziewanie pojawi się na jej drodze. Czy pragnienie sprawiedliwości za wszelką cenę będzie silniejsze od odbudowania więzi z dziećmi. Czy miłość okaże się niezwyciężona w obliczu zemsty?Odcinek 16:


Consuelo informuje rodzinę, że ma raka. Benjamín dowiaduje się, że jego wujek David tak naprawdę nazywa się Adrián Hernández, a Leona Bravo to tak naprawdę Marena. Josefa chce pracować w rodzinnym biznesie, Ramsés się sprzeciwia, ale Gael ją wspiera.


Leona daje Anie Julii i Kice prezent. Ana Julia prosi Benjamina, aby dał im szansę na zostanie przyjaciółmi. Columba wykorzystuje błąd Leony na spotkaniu biznesowym, aby przedstawić swoją propozycję.
Leona potwierdza, że ​​Columba ukradła jej prezentację, więc wchodzi na spotkanie z akcjonariuszami i konfrontuje się z nią.


Emisja w poniedziałek 10 czerwca o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Niezwyciężona miłość" na stronie:


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Niezwyciężona miłość" (El amor invencible), telenowela, Meksyk, 2023; Reżyseria: Eric Morales; Występują: Angelique Boyer, Daniel Elbittar, Danilo Carrera, Marlene Favela, Guilermo Garcia Cantu, Leticia Calderón, Juan Soler, Víctor González, Arcelia Ramírez, Gabriela Platas, Alejandra Ambrosi, Luz María Jerez, Isabella Tena, Emiliano González, Ana Tena, Karla Gaytán i inni.

4369 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Komentarze


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page