top of page

"Niezwyciężona miłość" – Odcinek 17: Wszystko ma swoje konsekwencje

W 17. odcinku telenoweli "Niezwyciężona miłość": Leona spotyka Romea i ze względu na jego przeszłość podejrzewa, że ​​może to być jej syn. Rodzice Dano szukają sprawiedliwości wobec Torrenegro za to, co stało się z ich synem. Emisja 11 czerwca 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Leona, po niespodziewanej śmierci swoich najbliższych wyrusza w podróż, by wymierzyć sprawiedliwość i zemścić się na tych, którzy ją skrzywdzili. Pełna bólu i zemsty z czasem odkrywa, że jej uznane za zmarłe, dzieci, tak naprawdę żyją, a prawdziwa miłość, w którą przestała wierzyć, niespodziewanie pojawi się na jej drodze. Czy pragnienie sprawiedliwości za wszelką cenę będzie silniejsze od odbudowania więzi z dziećmi. Czy miłość okaże się niezwyciężona w obliczu zemsty?Odcinek 17:


Leona jest pewna, że ​​Columba splagiatował jej prezentację. Josefa żąda, aby Gael ukarał Leonę. Columba gratuluje Calixto zhakowania komputera Leony. David wchodzi do sypialni Kiki, aby pobrać próbki włosów.


Gael wspomina Leonie, że bardzo przypomina mu Marenę Ramos, wielką miłość jego życia. Leona widzi, że Josefa ma kłopoty z technologią i chce jej pomóc. Leona poznaje Romea i dowiaduje się, że jest on adoptowany, ponieważ jego rodzice zginęli w pożarze. Podejrzewa, że może być jej synem.
Rodzice Dano przybywają do rezydencji Torrenegro, żądając wyjaśnień w sprawie tego, co stało się z ich synem, nie mając jasnej odpowiedzi, biorą Anę Julię jako zakładniczkę.


Emisja we wtorek 11 czerwca o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Niezwyciężona miłość" na stronie:


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Niezwyciężona miłość" (El amor invencible), telenowela, Meksyk, 2023; Reżyseria: Eric Morales; Występują: Angelique Boyer, Daniel Elbittar, Danilo Carrera, Marlene Favela, Guilermo Garcia Cantu, Leticia Calderón, Juan Soler, Víctor González, Arcelia Ramírez, Gabriela Platas, Alejandra Ambrosi, Luz María Jerez, Isabella Tena, Emiliano González, Ana Tena, Karla Gaytán i inni.

4049 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page