top of page

"Niezwyciężona miłość" – Odcinek 18: "Niech żyją narzeczeni"

W 18. odcinku telenoweli "Niezwyciężona miłość": David proponuje Leonie, aby została jego narzeczoną, a ona się zgadza. Gael konfrontuje się z Ramsesem za wszystkie krzywdy, które mu wyrządził. Emisja 12 czerwca 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Leona, po niespodziewanej śmierci swoich najbliższych wyrusza w podróż, by wymierzyć sprawiedliwość i zemścić się na tych, którzy ją skrzywdzili. Pełna bólu i zemsty z czasem odkrywa, że jej uznane za zmarłe, dzieci, tak naprawdę żyją, a prawdziwa miłość, w którą przestała wierzyć, niespodziewanie pojawi się na jej drodze. Czy pragnienie sprawiedliwości za wszelką cenę będzie silniejsze od odbudowania więzi z dziećmi. Czy miłość okaże się niezwyciężona w obliczu zemsty?Odcinek 18:


Itzel całuje Benjamina, widząc, że chce ją tylko jako przyjaciela, ona przeprasza. David prosi Leonę, aby nie przywiązywała się do Romea, ponieważ może mylić pewne rzeczy. Gael czuje się współwinny temu, że ukrywał fakt, iż hejo ojciec jest handlarzem ludźmi.


David wykorzystuje fakt, że cała jego rodzina jest razem, aby poprosić Leonęo zostanie jego dziewczyną. Clara krytykuje wygląd Itzel. Columba zapewnia Ramsésa, że ​​pocałunek, który sobie nawzajem ofiarowali, był zaproszeniem do popadnięcia w to, co zakazane.
Ramses nagrywa Columbę bez jej zgody, gdy są w intymnej sytuacji.


Emisja w środę 12 czerwca o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Niezwyciężona miłość" na stronie:


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Niezwyciężona miłość" (El amor invencible), telenowela, Meksyk, 2023; Reżyseria: Eric Morales; Występują: Angelique Boyer, Daniel Elbittar, Danilo Carrera, Marlene Favela, Guilermo Garcia Cantu, Leticia Calderón, Juan Soler, Víctor González, Arcelia Ramírez, Gabriela Platas, Alejandra Ambrosi, Luz María Jerez, Isabella Tena, Emiliano González, Ana Tena, Karla Gaytán i inni.

2667 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page