top of page

"Niezwyciężona miłość" – Odcinek 19: "Jakbym cię znała całe życie"

W 19. odcinku telenoweli "Niezwyciężona miłość": Leona pociesza Anę Julię, gdy widzi ją przygnębioną,co powoduje, że więź między nimi się zacieśnia. Columba składa Ramsesowi pewną propozycję. Emisja 13 czerwca 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Leona, po niespodziewanej śmierci swoich najbliższych wyrusza w podróż, by wymierzyć sprawiedliwość i zemścić się na tych, którzy ją skrzywdzili. Pełna bólu i zemsty z czasem odkrywa, że jej uznane za zmarłe, dzieci, tak naprawdę żyją, a prawdziwa miłość, w którą przestała wierzyć, niespodziewanie pojawi się na jej drodze. Czy pragnienie sprawiedliwości za wszelką cenę będzie silniejsze od odbudowania więzi z dziećmi. Czy miłość okaże się niezwyciężona w obliczu zemsty?Odcinek 19:


Calixto odkrywa, że ​​Lola jest przyjaciółką Kiki. Ana Julia prosi Leonę o przytulenie i mówi jej, że Kika obraził ją zapewniając, że nie jest taka jak reszta rodziny. Leona wyjaśnia Calixto, że nie podoba jej się sposób, w jaki na nią patrzy. Columba niszczy prezent Olivera i pokazuje, jak bardzo nienawidzi Leony.


Columba zostaje wspólnikiem Ramsésa w zniszczeniu Josefy w firmie i jednocześnie prosi Leonę, aby była jego szpiegiem w biurze. Leona odkrywa, że ​​skradziono jej wszystkie pieniądze. Columba, Ramses i Calixto mają gotowy nowy plan rekrutacji młodych ludzi. Ana Julia dowiaduje się, że Itzel pocałowała Benjamina.
Columba dowiaduje się, że Calixtowyczyścił konto Leony do zera. Mówi mu, że jego nagrodą jest zatrzymanie pieniędzy, on jednakchce, aby Columba poszła z nim do łóżka.


Emisja w czwartek 13 czerwca o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Niezwyciężona miłość" na stronie:


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Niezwyciężona miłość" (El amor invencible), telenowela, Meksyk, 2023; Reżyseria: Eric Morales; Występują: Angelique Boyer, Daniel Elbittar, Danilo Carrera, Marlene Favela, Guilermo Garcia Cantu, Leticia Calderón, Juan Soler, Víctor González, Arcelia Ramírez, Gabriela Platas, Alejandra Ambrosi, Luz María Jerez, Isabella Tena, Emiliano González, Ana Tena, Karla Gaytán i inni.

4291 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Bình luận


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page