top of page

"Niezwyciężona miłość" – Odcinek 20: Bliżej prawdy

W 20. odcinku telenoweli "Niezwyciężona miłość": Leona odkrywa poprzez test DNA, że Kika nie jest jej córką. Wierzy, że jestnią Ana Julią. Emisja 14 czerwca 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Leona, po niespodziewanej śmierci swoich najbliższych wyrusza w podróż, by wymierzyć sprawiedliwość i zemścić się na tych, którzy ją skrzywdzili. Pełna bólu i zemsty z czasem odkrywa, że jej uznane za zmarłe, dzieci, tak naprawdę żyją, a prawdziwa miłość, w którą przestała wierzyć, niespodziewanie pojawi się na jej drodze. Czy pragnienie sprawiedliwości za wszelką cenę będzie silniejsze od odbudowania więzi z dziećmi. Czy miłość okaże się niezwyciężona w obliczu zemsty?



Odcinek 20:


Gael jest zdeterminowany, aby jego syn Oliver został zbadany przez lekarza, ponieważ nie uważa jego zachowania za normalne. Josefa składa Leonie propozycję. Leona jest przekonana, że ​​za kradzieżą jej pieniędzy stoi Columba. Ramsés wyznaje, że kazał zabić Dano. Leona potwierdza, że ​​Kika nie jest jej córką.


Leona wyznaje Davidowi, że jest gotowa wyjawić Gaelowi całą prawdę, ponieważ czuje się zdesperowana. Columba przekonuje Anę Julię, aby dołączyła do drużyny cheerleaderek. Leona otrzymuje w swoim biurze bukiet kwiatów, a Gael staje się zazdrosny. Leona przeszukuje komputer Gaela w poszukiwaniu informacji, które mogłyby narazić rodzinę Torrenegro. Lola przybywa z Calixto do hotelu, on dodaje jej tabletkę do drinka.




Leona widzi, że Ana Julia jest napastowana i staje w jej obronie.


Emisja w piątek 14 czerwca o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Niezwyciężona miłość" na stronie:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------







--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Niezwyciężona miłość" (El amor invencible), telenowela, Meksyk, 2023; Reżyseria: Eric Morales; Występują: Angelique Boyer, Daniel Elbittar, Danilo Carrera, Marlene Favela, Guilermo Garcia Cantu, Leticia Calderón, Juan Soler, Víctor González, Arcelia Ramírez, Gabriela Platas, Alejandra Ambrosi, Luz María Jerez, Isabella Tena, Emiliano González, Ana Tena, Karla Gaytán i inni.





3614 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

تعليقات


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page