top of page

"Niezwyciężona miłość" – Odcinek 26: "Jestem tu dla ciebie"

W 26. odcinku telenoweli "Niezwyciężona miłość": Ana Julia odrzuca rodzinę Torrenegro i zamieszka z Leoną, która oferuje jej schronienie. David planuje poślubić Leonę. Emisja 24 czerwca 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Leona, po niespodziewanej śmierci swoich najbliższych wyrusza w podróż, by wymierzyć sprawiedliwość i zemścić się na tych, którzy ją skrzywdzili. Pełna bólu i zemsty z czasem odkrywa, że jej uznane za zmarłe, dzieci, tak naprawdę żyją, a prawdziwa miłość, w którą przestała wierzyć, niespodziewanie pojawi się na jej drodze. Czy pragnienie sprawiedliwości za wszelką cenę będzie silniejsze od odbudowania więzi z dziećmi. Czy miłość okaże się niezwyciężona w obliczu zemsty?Odcinek 26:


Gael potwierdza Anie Julii, że Camila i Calixto nie są jej biologicznymi rodzicami. Davidowi udaje się uratować. Ramsés denerwuje się na Kikę za ujawnienie rodzinnego sekretu. Columba uderza Kikę za błąd, który popełniła.


Gael chce wyjawić Julii, że jest jej ojcem. Ana Julia czuje się zdradzona przez matkę, więc postanawia opuścić dom i prosi Leonę, aby pozwoliła jej u niej zamieszkać. Dawid informuje Jacintę, że zamierza wyznać Leonie prawdę o jej zaginionym synu.
Ana Julia zastanawia się, czy jej biologiczni rodzice żyją.


Emisja w poniedziałek 24 czerwca o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Niezwyciężona miłość" na stronie:


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Niezwyciężona miłość" (El amor invencible), telenowela, Meksyk, 2023; Reżyseria: Eric Morales; Występują: Angelique Boyer, Daniel Elbittar, Danilo Carrera, Marlene Favela, Guilermo Garcia Cantu, Leticia Calderón, Juan Soler, Víctor González, Arcelia Ramírez, Gabriela Platas, Alejandra Ambrosi, Luz María Jerez, Isabella Tena, Emiliano González, Ana Tena, Karla Gaytán i inni.

5089 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page